بازی ایرانی

قصه‌ی بیستون ، مصمم در مسیر توسعه

قصه‌ی بیستون

کوتاه از روند توسعه‌ی جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بلک‌کیوب ز (قصه‌ی بیستون)و حضور در هشتمین جشنواره‌ی بازی‌های ویدئویی ایران

«قصه‌ی بیستون» را با هفتمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای می‌شناسیم. جایی که اولین رونمایی و اولین اطلاعات از مسیر پیش‌روی استودیوی بازی‌سازی  بلک کیوب ز با مخاطبان به‌اشتراک گذاشته شد. از جشنواره‌ی هفتم قریب به یک سال می‌گذرد و در این مدت، تیم توسعه‌دهنده مشغول نزدیک کردن این بازی به محصول نهایی است.

در ادامه‌ی روند نمایش‌های عمومی، شاهد رونمایی تریلر دوم با محوریت گیم‌پلی بازی در جریان اختتامیه‌ی TGC 2018 و یستان بودیم. حال نوبت به آن رسیده است تا بیش‌تر از روند توسعه‌ی این پروژه بشنویم.

در جریان هشتمین جشنواره‌ی بازی‌های ویدئویی ایران، علاوه بر تمرکز روی بخش داستانی «قصه‌ی بیستون» و انتشار اطلاعات بیش‌تر از این عنوان، شاهد رونمایی از یک تریلر جدید خواهیم بود. در کنار این تریلر، رونمایی از پلتفرم‌های مقصد بازی را هم در دستور کار داریم.

انتظار برای بیستون

هم‌چنین بازی هم‌اکنون به‌عنوان کاندید در بخش «بازی‌های مورد انتظار» جشنواره‌ی هشتم حضور دارد. شما همراهان بلک‌کیوب ز و «قصه‌ی بیستون» می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی بازی در وب‌ رسمی جشنواره، اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید.

صفحه‌ی رسمی بازی در وب‌ جشنواره:

 http://irangamefestival.ir/game/147

هم‌چنین می‌توانید با ارسال عبارت IGF0147 به سامانه‌ی پیامکی 10008008800888 «قصه‌ی بیستون» را به‌عنوان مورد انتظارترین بازی سال انتخاب کنید.

لازم به یادآوری است که «قصه‌ی بیستون»، روایت‌گر عاشقانه‌ی آشنای ایرانی، شیرین و فرهاد است. عنوانی اکشن-ماجراجویی که با زاویه‌ی دید آیزومتریک مراحل توسعه‌ی خود را پشت‌سر می‌گذارد.


تریلر اول


تریلر دوم