شما اینجا هستید: وی جی مگ > بازی ایرانی > معرفی بازی تلیسمان از استودیوی سرگرمیدن
بازی ایرانی

معرفی بازی تلیسمان از استودیوی سرگرمیدن

معرفی بازی تلیسمان

استودیوی سرگرمیدن که سال گذشته با بازی‌های والیباحال و اتوپیا کار خودش را شروع کرد، امسال در حال تولید یک بازی ماجرایی با نام تلیسمان است. در این بازی، بازیکن در نقش «سوگند» بازی را آغاز می‌کند. بازی به صورت اپیزودیک و برای موبایل و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود و در هر اپیزود بخشی از داستان روایت می‌شود. تلیسمان دو مکانیک اصلی برای بازی دارد.

بازیکن می‌تواند با انتخاب دیالوگ‌ها و همچنین تصمیم‌های کلیدی مسیر داستان را با انتخاب خود پیش ببرد. طبیعتا هر اپیزود پایان‌های متفاوتی دارد و نحوه‌ی آغاز شدن اپیزود بعدی نیز با توجه به انتخاب‌های بازیکن در اپیزود قبلی متفاوت خواهد بود. مکانیک دوم، تعامل با اشیا و آدم‌ها و حل کردن پازل‌های فیزیکی‌ست. همچنین در تیزر بازی بخش‌هایی را می‌بینیم که «روح» سوگند از بدنش جدا شده است. بازی کردن با این قابلیت نیز راهگشای برخی از پازل‌های بازی خواهد بود.

اپیزود اول در هتل پارادایس روی می‌دهد و سوگند در نقش یکی از کارکنان هتل به بازیکنان معرفی می‌شود. در طراحی فضای بازی تلاش شده است با تلیفیق المان‌های سنتی، مدرن و تخیلی، بازیکن داستان را در محیطی جدید و متمایز نسبت به دیگر بازیها تجربه کند. در این تصاویر می‌توانید بخش‌هایی از هتل پارادایس را مشاهده کنید:

اپیزود اول تلیسمان قرار است تابستان آینده منتشر شود.


تلیسمان در هشتمین جشنواره‌ی بازی‌های ویدئویی ایران و در بخش مورد انتظارترین بازی حضور دارد. تیزر بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

در صورتی که مایل باشید میتوانید به بازی تلیسمان در بخش مورد انتظارترین بازی رای بدهید. لینک رای دادن به بازی تلیسمان:


0
به اشتراک بگذارید

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • آقا میثم این مطلب رو به عنوان رپرتاژ آگهی کار کردید؟اگه نه بی زحمت در مورد بازی های دیگه جشنواره هم مطلب کار کنید

    • نه رپرتاژ نیست. اگر باشه حتما دسته بندیش زده میشه. این خبر ایرانیه.
      ما سیاست انتشار رایگان خبرهای بازیهای ایرانی رو داریم از ۱۰ سال پیش. و این هم خبر بازی هست که به درخواست سازنده منتشر شده.
      در مورد بازی های جشنواره هم اگر برسم این چند روز یه مطلب خواهیم رفت