بازی ایرانی

معرفی بازی تلیسمان از استودیوی سرگرمیدن

معرفی بازی تلیسمان

استودیوی سرگرمیدن که سال گذشته با بازی‌های والیباحال و اتوپیا کار خودش را شروع کرد، امسال در حال تولید یک بازی ماجرایی با نام تلیسمان است. در این بازی، بازیکن در نقش «سوگند» بازی را آغاز می‌کند. بازی به صورت اپیزودیک و برای موبایل و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود و در هر اپیزود بخشی از داستان روایت می‌شود. تلیسمان دو مکانیک اصلی برای بازی دارد.

بازیکن می‌تواند با انتخاب دیالوگ‌ها و همچنین تصمیم‌های کلیدی مسیر داستان را با انتخاب خود پیش ببرد. طبیعتا هر اپیزود پایان‌های متفاوتی دارد و نحوه‌ی آغاز شدن اپیزود بعدی نیز با توجه به انتخاب‌های بازیکن در اپیزود قبلی متفاوت خواهد بود. مکانیک دوم، تعامل با اشیا و آدم‌ها و حل کردن پازل‌های فیزیکی‌ست. همچنین در تیزر بازی بخش‌هایی را می‌بینیم که «روح» سوگند از بدنش جدا شده است. بازی کردن با این قابلیت نیز راهگشای برخی از پازل‌های بازی خواهد بود.

اپیزود اول در هتل پارادایس روی می‌دهد و سوگند در نقش یکی از کارکنان هتل به بازیکنان معرفی می‌شود. در طراحی فضای بازی تلاش شده است با تلیفیق المان‌های سنتی، مدرن و تخیلی، بازیکن داستان را در محیطی جدید و متمایز نسبت به دیگر بازیها تجربه کند. در این تصاویر می‌توانید بخش‌هایی از هتل پارادایس را مشاهده کنید:

اپیزود اول تلیسمان قرار است تابستان آینده منتشر شود.


تلیسمان در هشتمین جشنواره‌ی بازی‌های ویدئویی ایران و در بخش مورد انتظارترین بازی حضور دارد. تیزر بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

در صورتی که مایل باشید میتوانید به بازی تلیسمان در بخش مورد انتظارترین بازی رای بدهید. لینک رای دادن به بازی تلیسمان:


میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رضا

آقا میثم این مطلب رو به عنوان رپرتاژ آگهی کار کردید؟اگه نه بی زحمت در مورد بازی های دیگه جشنواره هم مطلب کار کنید

Daniyal Bleszinski

امسال خوبه به عنوان داور میرید، لااقل پشت در نمی‌مونید 😀

کیوان حسینی

عالی بود