شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار موبایل > تاریخ عرضه بازی Artifact ساخته Valve مشخص شد
تاریخ عرضه بازی Artifact
اخبار موبایل

تاریخ عرضه بازی Artifact ساخته Valve مشخص شد

وی جی مگ: طی چند سال اخیر شرکت Vale سعی می‌کرد تا بازی‌های جدیدی را توسعه دهد. یکی از اولین عناوین جدید این شرکت بازی Artifact است. به نظر می‌رسد که این بازی فقط چند ماه با عرضه با فاصله دارد.

به گزارش وی جی مگ، به طور رسمی تائید شد که بازی Artifact در تاریخ 28 نوامبر برای پلتفرم‌های Microsoft Windows، Mac و Linux از طریق Steam منتشر خواهد شد. قیمت این بازی 19.99 دلار است پس نیازی نیست تا پول زیادی برای خرید این بازی کنار بگذارید.

انتظار می‌رود که یک نسخه از این بازی برای تلفن‌های همراه در سال بعد عرضه شود. Wykrhm Reddy گفت که این بازی از Dota 2 الهام گرفته و همچنین Artifact را می‌توان در نمایشگاه Pax بازی کرد و از تاریخ 31 آگوست تا 3 سپتامبر در دسترس پلیرها خواهد بود. همچنین احنمالا این وجود دارد که یک نسخه کپی رایگان از بازی دریافت کنند.

بازی Artifact در 28 نوامبر سال 2018 برای پلتفر‌م‌های Microsoft Windows، Mac و Linux منتشر خواهد شد. البته احتمال این وجود دارد که در سال 2019 نسخه‌های iOS و Android این بازی منتشر شود.

تاریخ عرضه بازی Artifact ساخته Valve مشخص شد
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات