اخبار موبایل

بازی Fortnite‌ روی 15 میلیون تلفن اندرویدی نصب شده

Fortnite‌ روی 15 میلیون تلفن اندرویدی

وی جی مگ: همان‌طور که می‌دانید بازی Fortnite از طریق Google Play Store عرضه نشد و برای دریافت بازی باید از طریق ‌وب‌سایت رسمی بازی اقدام کنید اما با این حال آمار خوبی از تعداد دانلود بازی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

به گزارش وی جی مگ، شرکت Epic Games در پستی اعلام کرد که بازی Fortnite  23 میلیون پلیر روی پلتفرم اندروید دارد و در طی سه هفته روی 15 میلیون تلفن‌همراه اندرویدی نصب شده است. این آمار مربوط به 21 روز بعد از عرضه بازی Fortnite روی پلتفرم iOS است.

شرکت Epic Games با منتشر نکردن بازی Fortnite از طریق Google Play Store توانست همه سود بازی را از آن خود کند. در حال حاضر شرکت Epic Games اقداماتی را علیه وب‌سایت‌هایی که بازی Fortnite را به صورت غیرقانونی برای دانلود قرار داده‌اند، انجام داده می‌دهد و قرار است این اقدامات به صورت رسمی انجام شود تا محتواهایی به غیر از محتوای اصلی در بازی وجود نداشته باشد.

بازی Fortnite در سبک Battle Royale است که در آن پلیرها در نقشه‌ای بزرگ به دنبال مواد مورد نیاز برای بقا می‌گردند و در آخر بازی، آخرین نفر یا آخرین گروهی که زنده می‌مامند برنده می‌شود. این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC، PS4، iOS و Android در دسترس است.