اخبار موبایل

افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite روی iOS

افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite روی iOS

وی جی مگ: بازی بتل رویال به روزهای خوب خود ادامه می‌دهد و اکنون از افزایش 83 درصدی درآمد روی با خبر شده‌ایم. آماری که به ماه دسامبر سال 2018 میلادی اختصاص دارد و نشان می‌دهد که بعد از افتی کوتاه، این اثر دوباره به پیشرفت خود ادامه داده.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات منتشر شده از سوی موسسه تحلیلی سنسور تاور نشان می‌دهد که با افزایش 83 درصدی درآمد ، این بازی در ماه دسامبر به مبلغی معادل 69 میلیون دلار تنها روی سیستم عامل دست پیدا کرده. ارقام منتشر شده نشان می‌دهد که حتی توانسته رکورد ماه جولای با 59.3 میلیون دلار که به عنوان بالاترین درآمد این اثر روی شناخته می‌شد را جابه‌جا کند.

با نگاهی کلی به آمار موجود متوجه می‌شویم که درآمد Fortnite از زمان عرضه روی یعنی ماه مارچ تا انتهای سال 2018 به 455 میلیون دلار رسیده و رقیب مستقیم خود یعنی PUBG که به درآمد 100 میلیون دلاری روی دست پیدا کرده بود را پشت سر گذاشته.

نهایتا باید به این موضوع اشاره کرد که از دید دانلود جدید نیز وضعیت به خوبی دنبال می‌شود این اثر طی ماه گذشته 59 درصد افزایش دانلود داشته و مجموعا در حال حاضر روی 5.2 میلیون دستگاه جدید مبتنی بر نصب شده. اطلاعاتی که نشان می‌دهد مجموعا تاکنون بازی ‌ روی بیش از 82 میلیون بار دانلود شده.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

اقای طالبیان پادکست بعدی کی میاد؟