شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار موبایل > افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite روی iOS
افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite روی iOS
اخبار موبایل

افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite روی iOS

وی جی مگ: بازی بتل رویال Epic Games به روزهای خوب خود ادامه می‌دهد و اکنون از افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite روی iOS با خبر شده‌ایم. آماری که به ماه دسامبر سال 2018 میلادی اختصاص دارد و نشان می‌دهد که بعد از افتی کوتاه، این اثر دوباره به پیشرفت خود ادامه داده.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات منتشر شده از سوی موسسه تحلیلی سنسور تاور نشان می‌دهد که با افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite، این بازی در ماه دسامبر به مبلغی معادل 69 میلیون دلار تنها روی سیستم عامل iOS دست پیدا کرده. ارقام منتشر شده نشان می‌دهد که Fortnite حتی توانسته رکورد ماه جولای با 59.3 میلیون دلار که به عنوان بالاترین درآمد این اثر روی iOS شناخته می‌شد را جابه‌جا کند.

با نگاهی کلی به آمار موجود متوجه می‌شویم که درآمد Fortnite از زمان عرضه روی iOS یعنی ماه مارچ تا انتهای سال 2018 به 455 میلیون دلار رسیده و رقیب مستقیم خود یعنی PUBG که به درآمد 100 میلیون دلاری روی iOS دست پیدا کرده بود را پشت سر گذاشته.

نهایتا باید به این موضوع اشاره کرد که از دید دانلود جدید نیز وضعیت Fortnite به خوبی دنبال می‌شود این اثر طی ماه گذشته 59 درصد افزایش دانلود داشته و مجموعا در حال حاضر روی 5.2 میلیون دستگاه جدید مبتنی بر iOS نصب شده. اطلاعاتی که نشان می‌دهد مجموعا تاکنون بازی Fortnite‌ روی iOS بیش از 82 میلیون بار دانلود شده.

افزایش 83 درصدی درآمد Fortnite روی iOS
1 (20%) 1 vote

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات