اخبار موبایل

تایید عرضه بازی Mario Kart Tour تا سال 2019

تایید عرضه بازی Mario Kart Tour تا سال 2019

وی جی مگ: چند سالی است که نینتندو به بازار تلفن‌های هوشمند علاقه‌مند شده و تاکنون چند بازی از مجموعه‌های شناخته شده خود همانند Super Mario Run را برای این دسته از پلتفرم‌ها منتشر کرده اما قدم بعدی آنها در این راه باز هم به ماریو ارتباط دارد. در همین راستا به تازگی اعلام شده که عرضه بازی Mario Kart Tour نهایتا تا انتهای سه ماه ابتدایی سال 2019 صورت می‌گیرد.

به گزارش وی جی مگ، مجموعه بازی Mario Kart یکی از قوی‌ترین عناوین نینتندو از دید تعداد مخاطب و حجم فروش است و عجیب نیست که حالا این سری با عرضه بازی Mario Kart Tour به تلفن‌های همراه سفر کند. در همین راستا نینتندو با انتشار گزارش مالی اخیر خود عملا تایید کرد که نهایتا این بازی تا انتهای سال مالی جاری آنها که در مارچ 2019 به پایان می‌رسد، عرضه خواهد شد.

جدای از این مسئله به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد نینتندو برای ماه ژانویه سال آینده یک برنامه اختصاصی Nintendo Direct را برای Mario Kart آماده کرده و هیچ بعید نیست که چند هفته بعد از این برنامه شاهد عرضه بازی Mario Kart Tour برای تلفن‌های همراه باشیم.

هرچند دیگر بازی نینتندو روی موبایل‌ها یعنی Super Mario Run به خصوص در ابتدای کار عملکرد درخشانی داشت اما قیمت 10 دلاری آن باعث شد بسیاری از مخاطب‌ها به سراغ آن نروند. حالا باید دید که کمپانی ژاپنی چه برنامه‌ای را برای بازی جدید خود یعنی Mario Kart Tour در نظر گرفته و از چه استراتژی در بازار استفاده می‌کند.