اخبار موبایل

ارزش 4 میلیارد دلاری تولیدکننده بازی Pokemon GO

ارزش 4 میلیارد دلاری تولیدکننده بازی Pokemon GO

وی جی مگ: امروز وال‌استریت ژورنال به عنوان یکی از معتبرترین رسانه‌های اقتصادی دنیا اعلام کرد که به‌زودی ارزش تولیدکننده بازی Pokemon Go به رقم 4 میلیارد دلار می‌رسد. جالب است بدانید که استودیو Niantic در گذشته کار خود را به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های داخلی Google شروع کرده.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات به دست آمده نشان از این دارد که تولیدکننده بازی Pokemon Go یعنی کمپانی Niantic به‌زودی میزبان سرمایه‌گذاری جدیدی خواهد بود که ارزش آنها را به 3.9 میلیارد دلار می‌رساند. رقمی که در گذشته Epic Games به عنوان سازنده Fortnite نیز به عنوان ارزش خود می‌شناخت اما با سرمایه‌گذاری‌های جدید به ارزشی 15 میلیارد دلاری رسید.

هرچند آمارها نشان از کاهش درآمد بازی Pokemon Go دارد اما همچنان این اثر توانایی رساندن رقم قابل توجهی را به Niantic دارد. گزارش‌های جدید توضیح می‌دهد که رقمی 200 میلیون دلاری از سوی IVP به تولیدکننده بازی Pokemon Go تزریق می‌شود. موسسه IVP شرکایی همچون سامسونگ و اکسیمتیک گیمینگ را در کنار خود دارد و در سال 2007 نیز رقمی مشابه یعنی 200 میلیون دلار را در Niantic سرمایه‌گذاری کرده بود تا ارزش آنها را به 2.7 میلیون دلار برساند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

شانزده + چهار =