شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار موبایل > درآمد بازی Pokemon GO از 2 میلیارد دلار گذشت
درآمد بازی Pokemon GO از 2 میلیارد دلار گذشت
اخبار موبایل

درآمد بازی Pokemon GO از 2 میلیارد دلار گذشت

وی جی مگ: درآمد بازی Pokemon GO از 2 میلیارد دلار گذشت. بدین ترتیب ساخته واقعیت افزوده Niantic توانست به نقطه‌عطف جدیدی در زمینه درآمد دست پیدا کند.

به گزارش وی جی مگ، براساس اطلاعات Apptopia این عنوان دقیقا 811 روز پس از انتشار در ماه جولای سال 2016، اکنون توانست به درآمد 2 میلیارد دلاری دست پیدا کند. پیش از این Pokemon GO در مدت زمان 302 روز پس از انتشار موفق شده بود به راحتی از مرز رسیدن به درآمد یک میلیارد دلاری عبور کند. جالب است بدانید نسخه موبایل بازی Fortnite در مدت زمان مشابه توانسته بود به نیمی از این درآمد دست پیدا کند. با این حال نباید فراموش کرد ساخته بتل رویال Epic Games تنها برای iOS در دسترس قرار گرفته بود.

گزارش Apptopia بیان می‌دارد در حالی که ژاپن در 5 رتبه نخست کشورهایی که بیشترین تعداد دانلود بازی را داشتند جایی ندارد اما کاربران ژاپنی بیشترین هزینه را در Pokemon GO انجام دادند. آمریکا در رتبه دوم درآمد به دست آمده برای بازی قرار می‌گیرد و 21 درصد از مجموع آمار دانلود بازی هم به این منطقه اختصاص پیدا می‌کند.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات