اخبار موبایل

آمار ۱۰۰ میلیون دانلود بازی PUBG روی موبایل

آمار ۱۰۰ میلیون دانلود بازی PUBG

وی جی مگ: چند وقتی است که بازی PUBG برای تلفن‌های همراه هوشمند عرضه شده و توانسته نظر بسیاری از مخاطبین را جلب کند تا آنجایی که 100 میلیون بار در مدت چهار ماه این بازی دانلود شده است.

به گزارش وی جی مگ، نسخه‌های Android و iOS این بازی از طریق App Store و Google Play در تاریه 19 مارس منتشر شد. در هفته اول انتشار، این بازی در بین بیشترین بازی‌های دانلود شده در 100 کشور قرار داشت. در ماه می پلیر‌های این عنوان، روزانه به 10 میلیون نفر می‌رسید که تا الان این رقم به 14 میلیون پلیر افزایش یافته است.

پلیر‌های این عنوان باید منتظر محتواهای بیشتری برای نسخه‌ موبایلی این بازی که در سبک Battle Royale است باشند. آخرین به‌روز‌رسانی که برای این بازی منتشر شد بر پایه فیلم Mission Impossible Fallout بود. این به‌روزرسان، موزیک، لباس و چالش‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند.

اگر این بازی را با گوشی‌ هوشمند خود انجام می‌دهید باید بگوییم که چند هفته پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه عملکرد PUBG روی تلفن همراه‌های هوشمند نسبت به Xbox one بهتر است و چیزی که ماجرا را بهتر می‌کند این است که این نسخه از بازی رایگان است.

بازی PUBG برای پلتفرم‌های PC، Xbox one، Android و iOS در دسترس است.