اخبار موبایل

برابری تعداد مخاطب‌های موبایل PUBG با Fortnite

برابری تعداد مخاطب‌های موبایل PUBG با Fortnite

وی جی مگ: اگرچه به دنبال محبوبیت غیر قابل وصفی که Fortnite در طول یک سال اخیر به دست آورد رقیب مستقیمش یعنی PlayerUnknown’s Battlegrounds همواره از آن عقب بوده اما آمار نشان می‌دهند نسخه موبایل رایگان این بازی عملکرد قابل قبولی را از خود برجای می‌گذارد. به طوری تعداد مخاطب‌های نسخه موبایل PUBG با Fortnite برابر شده است.

به گزارش وی جی مگ، به نقل از وبسایت The Verge اعلام شد نسخه موبایل PUBG مجموعا روی هر دو پلتفرم iOS و Android حدود 200 میلیون کاربر دارد. چنان‌چه به یاد داشته باشید Fortnite نیز ماه گذشته به تعداد 200 میلیون کاربر دست پیدا کرده بود. گزارش منتشر شده هم‌چنین بیان می‌دارد هم PUBG Mobile و هم Fortnite به طور روزانه 30 میلیون کاربر دارند. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد بدین شرح است آمار منتشر شده برای PUBG شامل پلیرهای کشور چین نمی‌شود. موردی که در صورت محاسبه می‌تواند عنوان نام‌برده را بسیار فراتر از ساخته Epic Games قرار دهد.

باید اشاره داشت که تمامی این آمار تنها به نسخه موبایل PUBG مربوط می‌شود و شامل نسخه‌های کنسولی و PC نمی‌شود. برابری تعداد مخاطب‌های نسخه موبایل PUBG با Fortnite امری است که نشان می‌دهد رقابت این دو بازی هم‌چنان ادامه دارد. در خبری مرتبط مدتی پیش اعلام شده بود Fortnite به مجموع تعداد دانلود صد میلیونی دست پیدا کرده است.