شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار موبایل > بازی بزرگ Ubisoft در راه تلفن‌های همراه
بازی بزرگ Ubisoft در راه تلفن‌های همراه
اخبار موبایل

بازی بزرگ Ubisoft در راه تلفن‌های همراه

وی جی مگ: در حال حاضر Ubisoft به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ناشرهای صنعت بازی شناخته می‌شود و با این وجود بازار موبایل یکی از حوزه‌هایی است که آنها همواره به آن توجه ویژه‌ای داشته‌اند. توجه‌ای که احتمالا همراه می‌شود با عرضه یکی از بازی‌های بزرگ Ubisoft برای تلفن‌های همراه که به تازگی اطلاعات جدیدی از آن در دسترس قرار گرفته.

به گزارش وی جی مگ، شعبه مونترال Ubisoft به تازگی آگهی استخدامی را منتشر کرده که نشان می‌دهد آنها به دنبال جذب برنامه‌نویس سه‌بعدی، طراح ارشد بازی، برنامه‌نویس گیم‌پلی و تحلیل‌گیر اطلاعات هستند. موقعیت‌های شغلی که به صورت خاص نشان می‌دهند آنها روی پروژه‌ای برای موبایل کار می‌کنند و احتمالا بازی بزرگ Ubisoft را برای پلتفرم‌های همراه توسعه می‌دهند.

کمپانی Ubisoft چندی پیش بازی موبایلی را براساس مجموعه Assassin’s Creed با عنوان Assassin’s Creed Rebellion برای تلفن‌های هوشمند عرضه کرد. با این حال کارشناس‌ها اعتقاد دارند که بازی بزرگ Ubisoft که برای تلفن‌های همراه توسعه پیدا می‌کند احتمالا به مجموعه Watch Dogs یا یکی از آثار مرتبط به Tom Clancy اختصاص دارد.

از سویی دخیل بودن شعبه مونترال Ubisoft در این مسیر به نوعی نشان می‌دهد که با یک بازی کوچک طرف نیستیم و احتمالا این کمپانی فرانسوی روی بازی بزرگی برای تلفن‌های همراه کار می‌کند.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات