اخبار موبایل

بازی بزرگ Ubisoft در راه تلفن‌های همراه

بازی بزرگ Ubisoft در راه تلفن‌های همراه

وی جی مگ: در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ناشرهای صنعت بازی شناخته می‌شود و با این وجود بازار موبایل یکی از حوزه‌هایی است که آنها همواره به آن توجه ویژه‌ای داشته‌اند. توجه‌ای که احتمالا همراه می‌شود با عرضه یکی از بازی‌های بزرگ برای تلفن‌های همراه که به تازگی اطلاعات جدیدی از آن در دسترس قرار گرفته.

به گزارش وی جی مگ، شعبه مونترال به تازگی آگهی استخدامی را منتشر کرده که نشان می‌دهد آنها به دنبال جذب برنامه‌نویس سه‌بعدی، طراح ارشد بازی، برنامه‌نویس گیم‌پلی و تحلیل‌گیر اطلاعات هستند. موقعیت‌های شغلی که به صورت خاص نشان می‌دهند آنها روی پروژه‌ای برای موبایل کار می‌کنند و احتمالا بازی بزرگ Ubisoft را برای پلتفرم‌های همراه توسعه می‌دهند.

کمپانی چندی پیش بازی موبایلی را براساس مجموعه Assassin’s Creed با عنوان Assassin’s Creed Rebellion برای تلفن‌های هوشمند عرضه کرد. با این حال کارشناس‌ها اعتقاد دارند که بازی بزرگ که برای تلفن‌های همراه توسعه پیدا می‌کند احتمالا به مجموعه یا یکی از آثار مرتبط به Tom Clancy اختصاص دارد.

از سویی دخیل بودن شعبه مونترال در این مسیر به نوعی نشان می‌دهد که با یک بازی کوچک طرف نیستیم و احتمالا این کمپانی فرانسوی روی بازی بزرگی برای تلفن‌های همراه کار می‌کند.