اخبار موبایل

بازی Wild Arms: Million Memories توسط سونی معرفی شد

بازی Wild Arms: Million Memories

وی جی مگ: امروز کمپانی Sony Interactive Entertainment بازی جدید Wild Arms Million Memories را برای پلتفرم تلفن‌های همراه هوشمند معرفی کرد. این  بازی توسط دو استودیو DanMachi و Wright Flyer در دست توسعه است و در سال 2018 در کشور ژاپن منتشر می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، در تریلر منتشر شده از این بازی یک آهنگ بسیار زیبای ژاپنی پخش می‌شد که طرفداران این بازی از آن لذت خواهند برد. تریلر بازی چیز زیادی برای نمایش نداشت. البته تصاویری از نسخه‌ PS2 این بازی وجود داشت که نشان می‌دهد سازندگان آن  به ریشه‌های این بازی احترام می‌گذارند. این سری برای کنسول‌های Playstation منتشر شد که آخرین نسخه آن Wild Arms XF است که در 9 آگوست سال 2007 برای کنسول PSP منتشر شد. حال بعد از مدت‌ها این بازی با عنوان Wild Arms Million Memories برگشته ومی‌خواهد خاطرات را زنده کند. البته نباید انتظار زیادی از این بازی داشت چراکه برای پلتفرم تلفن‌های همراه هوشمند منتشر می‌شود.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری از بازی به دست آورید، باید بگوییم که در تاریخ 31 آگوست به وقت محلی ژاپن، در ساعت 9 بعد از ظهر در استریمی این بازی به طور کامل رونمایی می‌شود. Wild Arms Millions Memories فقط یک بازی برای موبایل نیست و قرار است برپایه همین فرانچایز ساخته شود.