اخبار بازی

احتمال تبدیل Days Gone به یک مجموعه بازی

احتمال تبدیل Days Gone به یک مجموعه بازی

وی جی مگ: کمپانی در چند سال اخیر با مهارت کامل توانسته آثار ی را توسعه داده و عرضه کند و سپس آن‌ها را به یک فرنچایز مطمئن و قابل توجه تبدیل نماید. اکنون تبدیل Days Gone به یک فرنچایز یا مجموعه نیز برنامه بعدی سونی محسوب می‌شود. اثری که قرار است در هر دو زمینه و سرایی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

به وی جی مگ، چنان‌چه ساخته جدید با موفقیت همراه شود و به اثری تبدیل شود که مخاطبین برای تجربه بیشتر آن درخواست داشته باشند مسلما سونی برای تبدیل Days Gone به یک مجموعه اقدام خواهد کرد تا بتواند بهره بیشتری از آن به دست بیاورد. یکی از اعضای تیم بازاریابی سونی در پاسخ به سوالی پیرامون همین موضوع اظهار کرد Days Gone عنوانی است که سونی علاقه دارد آن را به فرنچایز تبدیل کند. «هدف ما همیشه ساخت اثری است که مخاطبین آن را دوست داشته باشند و محتویات بیشتری از آن را درخواست کنند.»

در حال حاضر می‌دانیم استودیو Sony Bend قصد دارد ساخته خود را پس از انتشار با عرصه بسنه‌های الحاقی پشتبیانی کند. به همین دلیل عرضه بازی اصلی پایان کار آن نخواهد بود. با این حال باید دید Days Gone چه عملکردی را از خود برجای می‌گذارد. عنوانی که قرار است در تاریخ 26 آپریل 2019 (6 اردیبهشت 98) به صورت انحصاری برای منتشر شود.