اخبار بازی

احتمال معرفی نسخه جدید Duke Nukem در PAX

احتمال معرفی نسخه جدید Duke Nukem در PAX

وی جی مگ: براساس تصویری که استودیو Gearbox در فیسبوک خود به اشتراک گذاشته به نظر می‌رسد در رویداد East شاهد رونمایی از نسخه جدید و یا خواهیم بود.

به گزارش وی جی مگ، در صفحه فیسبوک خود عکس بالا را با عنوان “زمان معرفی یک بازی دیگر در است” منتشر کرده. همان‌طور که در بالا مشاهده می‌کنید در این تصویر شخصیت Sato از بازی در حال نگاه کردن به دستگاهی که روی دست Nukem بسته شده، است. در حال حاضر مشخص نیست این توسعه‌دهنده در حال فراهم‌ سازی مقدمات برای معرفی نسخه جدید Duke Nukem بوده و یا قسمت بعدی در حال ساخت قرار دارد. مالک مجموعه بوده و هم‌چنین نشر نسخه ریمستر تحت عنوان Full Clip Edition را در سال 2017 برای پلتفرم‌های نسل حاضر برعهده داشته است.

ناگفته نماند این تصویر می‌تواند مقدمه‌ای برای عرضه احتمالی بازی : Full Clip Edition روی کنسول Nintendo Switch باشد و افرادی که بازی را روی پلتفرم‌های قبلی پیش‌خرید کرده بودند به بسته الحاقی ’s Tour دسترسی پیدا می‌کنند. بسته‌ای که در آن گیمر کنترل شخصیت را به صورت کامل در اختیار می‌گیرد که شخصیت آن به صورت کامل توسط Jon St. John صداپیشگی شده و دیالوگ‌های جدیدی برای بازی ضبط شده است. در روز 28 مارچ از اخبار و عناوین جدید خود در مراسم East رونمایی خواهد کرد.