اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از Final Fantasy 7 Remake لو رفت

اطلاعاتی جدید از Final Fantasy 7 Remake لو رفت

وی جی مگ: چند روز قبل اطلاعاتی از Final Fantasy 7 Remake در وبسایت Reddit توسط کاربری لو رفت که ظاهرا برای شعبه ال سگوندو کمپانی Square Enix کار می‌کند. این کاربر مدعی شده که منبع او یکی از کارمندان Square Enix Division 1 در ژاپن است.  این پست جزئیات مختلفی در خصوص مکانیک‌های ‌پلی، تغییرات داستان و دمو قابل به اشتراک می‌گذارد.

به گزارش وی جی مگ، در ابتدای فرایند تولید این کمپانی Square Enix اعلام کرد این نسخه بازسازی به صورت اپیزودیک عرضه می‌شود. در حالی که خبر انتشار این در بسته‌های کوچک‌تر همانند Life is Strange نگرانی طرفداران را به دنبال داشت اما پست بیان می‌دارد که بازسازی نسخه هفتم Final Fantasy از دو بخش متفاوت تشکیل می‌شود که هر کدام یک تجربه کامل با قیمت 60 دلار خواهند بود. قسمت اول از مرگ شخصیت Aeris آغاز می‌شود. جزئیات از Final Fantasy 7 Remake مدعی می‌شود دارای جهان باز تقریبا بی‌مانند است و در نمایشگاه E3 نیز قابل خواهد بود و به دنبال آن دمویی برای PS4 روی PSN عرضه خواهد شد.

از جمله موارد مذکور در پست لو رفته بدین شرح است که آیتم Materia که به منظور استفاده از جادو در وجود دارد روی تقریبا تمامی اسلحه‌ها نشان داده می‌شود. استفاده از جادو، علاوه‌بر MP از میزان ATB هم مصرف می‌کند. با پیشرفت در نیز میزان این موارد ارتقا پیدا می‌کند. دارای جهان باز بی‌مانندی همراه با مناطق مختلف است. در این اثر جاده‌ها و روش‌هایی برای حمل و نقل وجود دارد. وسایل نقلیه مثل Tiny Bronco دقیقا همانند اصلی عمل می‌کنند با این تفاوت که پلیر می‌تواند در آب با عمق کم نیز حرکت کند.

تلاش فراوانی برای زنده بودن شهر‌ها و مکان‌های صورت گرفته است و هر کدام حس منحصر به فرد خود را منتقل می‌کنند. برای بسیاری از هیولاها و دشمنان طراحی مجدد صورت گرفته اما به طوری که قابل تشخیص باشند. شاهد بازگشت برخی از دشمنان در نیز نخواهیم بود. طراحی شخصیت Tifa با لباس نسخه اصلی صورت گرفته در مقابل چهره او به مانند Advent Children بوده اما کمی تم غربی هم به آن اضافه شده است. اضافه شدن دو شخصیت Yuffie و Vincent برخلاف اصلی دیگر انتخابی نخواهد بود و تغییراتی در آن اعمال شده است. مینی‌‌ها نیز به باز می‌گردند. باید توجه کرد هیچ کدام از این اطلاعات توسط Square Enix مورد تایید رسمی قرار نگرفته و صحت آن در حال حاضر مشخص نیست.