اخبار بازی

انتشار اولین اطلاعات و تصاویر از بازی Serious Sam 4

انتشار اولین اطلاعات و تصاویر از بازی Serious Sam 4

وی جی مگ: پس از معرفی در ماه آپریل توسط استودیو Croteam و شرکت ناشر Devolver Digital، نخستین جزئیات و تصاویر از بازی Serious Sam 4 جدیدترین نسخه این فرنچایز اول شخص شوتر منتشر شد.

به گزارش وی جی مگ، عنوان Serious Sam 4 توسط افراد با تجربه استودیو Croteam توسعه می‌یابد که قصد دارند با استفاده از فرمول ارتقایافته عناوین Old-school ، این سری را به بازار برگردانند. اکنون اولین اطلاعات و تصاویر از بازی Serious Sam 4 را که به تازگی منتشر شده می‌توانید در ادامه مطالعه و مشاهده کنید.

  • سری Serious Sam همواره بدین شکل بوده که با استفاده از هر سلاحی که در دست دارید به سمت دشمنان خود حمله کنید و نسخه چهارم این سری نیز فرقی با عناوین گذشته ندارد. با دشمنان بزرگ موجود در سر راه خود مبارزه کرده و راه را برای خود هموار کنید. موجودات شناخته شده سری هم‌چون Kamikaze و Kleer در این اثر به همراه دشمنانی چدید حضور خواهند داشت.
  • مبارزه کرده و در محیط بزرگ و تخریب‌پذیر بازی ماموریت‌های جانبی، اسرار و تله‌های مرگ‌بار موجود را جستجو کنید. اما نگران نباشید Serious Sam 4 هم‌چنان روی یک تجربه خطی متمرکز بوده و یک اثر Open World نخواهد بود.
  • سفر در محیط کار راحتی نبوده بنابراین مهارت رانندگی خود ارتقا بخشیده و و برای راندن وسایل نقلیه مختلف آماده باشید. هم‌چنین شخصیت‌های همراه دیگر تنها به کات‌سین‌های بازی محدود نبوده و در اکشن بازی نیز شرکت خواهند داشت.

Serious Sam 4 تاکنون تاریخ عرضه مشخصی نداشته و پلتفرم‌های آن نیز اعلام نشدند. استودیو سازنده بازی برنامه دارد تا در جریان E3 2018 جزئیات بیشتری به اشتراک بگذارد.

Comicbook