اخبار بازی

بازه زمانی بازی Assassin’s Creed Odyssey مشخص شد

بازه زمانی بازی Assassin's Creed Odyssey مشخص شد

وی جی مگ: اینبار خبری از درگیری اسسین‌ها و تمپلارها نیست و بازه زمانی بازی Assassin’s Creed Odyssey‌ روی اتفاقاتی تمرکز کرده که طی آن این گروه هنوز به شکل نمایش داده شده در دیگر قسمت‌های این مجموعه با یکدیگر درگیر نشده‌اند. اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که اتفاقات بازی Assassin’s Creed Odyssey‌ پیش از تمامی نسخه‌های این سری رخ می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، همان‌طور که از نامش مشخص بود بازی قبلی در این مجموعه یعنی Assassin’s Creed Origins، تمرکز اصلی خود را روی نحوه شکل‌گیری اسسین‌ها گذاشته بود. در این بازی شخصیت اصلی یعنی Bayek هرچند با تمپلارها به صورت مستقیم درگیر نمی‌شد اما با گروهی می‌جنگید که تحت عنوان The Order of the Ancients شناخته شده و در ادامه تبدیل به تمپلارها شدند. در شرایطی که داستان قسمت قبلی از این مجموعه بازی یک قرن قبل از میلاد مسیح دنبال می‌شد قرار است بازه زمانی بازی Assassin’s Creed Odyssey‌ چیزی حدود 400 سال پیش از این Origins را روایت می‌کند. دورانی که طی آن آتن و اسپارتا جنگ‌های مختلفی را با یکدیگر تجربه کرده‌اند.

با توجه به این موضوع بار دیگر صحبت‌های سازندگان بازی تایید شده و می‌دانیم و که داستان بازی Assassin’s Creed Odyssey‌ تمرکز اصلی خود را روی Piece of Eden گذاشته. آیتم‌هایی بسیار قدرتمند که از تمدنی قدیمی باقی مانده و قابلیت‌های بسیاری از جمله کنترل ذهن را به صاحب خود می‌دهند.