اخبار بازی E3 2018

تاریخ عرضه بازی Kingdom Hearts 3 مشخص شد

تاریخ عرضه بازی Kingdom Hearts 3 مشخص شد

وی جی مگ: امروز در لس انجلس مراسمی از سوی کمپانی Square Enix برگزار شد و طی آن تاریخ انتشار بازی Kingdom Hearts 3 به صورت رسمی اعلام شد. این بازی قرار است در تاریخ ۲۹ ژانویه (9 بهمن) برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شود. اثری که سال‌هاست که طرفداران ژانر نقش آفرینی ژاپنی در انتظار آن هستند.

به گزارش وی جی مگ، سازنده بازی Kingdom Hearts 3 یعنی تستویا نومورا میز در جریان این مراسم حاضر شده با نمایش تریلری جدید که بخش‌های مربوط به Ratatouille و Tangled را نشان می‌دهد رسما اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۲۹ ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی برای PS4 و Xbox One در کشورهای غربی منتشر می‌شود.

این در حالی است که نسخه ژاپن چند روز زودتر در تاریخ ۲۵ ژانویه منتشر خواهد شد. تریلری که درباره آن صحبت کردیم هنوز به صورت عمومی پخش نشده اما نومورا وعده داده که روز‌های آینده گیمرها می‌توانند چیزهای بیشتری از بازی Kingdom Hearts 3 را در نمایشگاه E3 2018 تجربه کنند. جالب است که بسیاری انتظار داشتند Square Enix این خبر مهم را در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کند اما در نهایت به یک رویداد موزیکال جداگانه منتقل شد. با این حال می‌توان در ادامه و طی روزهای آینده اطلاعات و نمایش‌های بیشتری از بازی Kingdom Hearts 3 را تماشا کرد که با توجه به همکاری با دیزنی، جذابیت‌های خاصی را به همراه دارد.