اخبار بازی

تعداد مخاطب‌های بازی Hitman به 13 میلیون نفر رسید

تعداد مخاطب‌های بازی Hitman به 13 میلیون نفر رسید

وی جی مگ: هاکان آبراک مدیرعامل استودیو IO Interactive در جریان مراسم Nordic Game 2018 اعلام کرد که از زمان عرضه قسمت اول، تعداد مخاطب‌های بازی Hitman به 13 میلیون نفر رسیده. آبراک در ادامه به این نکته نیز اشاره داشته دلیل اصلی قطع همکاری سازندگان بازی Hitman با Square Enix عملکرد پایین‌تر از انتظارات این اثر در بحث مالی بود.

به گزارش وی جی مگ، مدیرعامل IO Interactive اعتقاد دارد که نسخه فیزیکی بازی Hitman دیر وارد بازار شد. بعد از انتشار این نسخه بود که تعداد زیادی از گیمرها به سراغ بازی رفتند و از سویی به فروش دیجیتال نیز کمک شد. آبراک اعتقاد دارد که بازی Hitman بهترین ساخته آنها طی 20 سال گذشته بود اما دستاوردهای مالی آن با چیزی باید فاصله داشت. حالا باید دید که IO Interactive در ادامه راه چه رویکردی را برای ساخته‌های بعدی خود انتخاب می‌کند.

هرچند Square Enix از نقش خود به عنوان ناشر بازی Hitman کناره‌گیری کرد اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که نشر قسمت‌های بعدی این مجموعه بازی را کمپانی برادران وارنر برعهده گرفته. ناشری که نسخه Definitive Edition این اثر را نیز روانه بازار کرد. آبراک در همین رابطه نیز صحبت کرده و از همکاری با کمپانی همچون برادران وارنر ابراز رضایت کرده.