شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > حق ثبت اختراع گیم پد جدید Playstation
اخبار بازی

حق ثبت اختراع گیم پد جدید Playstation

حق ثبت اختراع گیم پد جدید Playstation

حق ثبت اختراع گیم پد جدید Playstation خبر از ابزار کلاد گیمینگ فوق العاده ای می دهد. هفته گذشته بود که تاریخ عرضه حدودی کنسول PS5 مشخص شد، ولی هنوز هیچ مشخصات دقیقی از نوع سخت افزار و امکانات و یا حتی گیم پی این کنسول منتشر نشده شده است و سونی در سکوت کامل خبری در مورد کنسول خودش به سر می برد.

وی جی مگ: این در حالیست که فقط توضیحاتی در مورد گیم پد منتشر شده که دارای قابلیتهای جدید و متنوع از جمله قابلیت لمسی پیشرفته خواهد بود و توضیحات بیشتری ارائه نشده. حالا یک سایت تکنولوژی آلمانی حق ثبت اختراع جدید را که سونی برای برند Playstation معرفی و ثبت کرده است را منتشر کرده و در این Patent توضیحاتی در مورد قابلیتهای احتمالی گیم پید جدید دیده می شود.

گیم پد جدید Playstation‌ که احتمالا Dual Shock 5 نامیده خواهد شد قابلیت کلاد گیمینگ خواهد داشت. به این صورت که کاربر می‌تواند از مکانی دیگر از طریق گیم پد به کنسولش متصل شده و به انجام بازی بپردازد. همچنین در این Patent دیده می‌شود که از طریق این گیم پد می‌توان به سیستم استریمینگ آنلاین Sony و Playstation نیز متصل شد و به انجام بازی ها پرداخت. دقیقا کاری که در حال حاضر از طریق Playstation Now امکان پذیر است.

حق ثبت اختراع گیم پد جدید Playstation

نکته جالب اینکه گیم پدی که در Patent مورد نظر معرفی شده کاملا مستقل است و می‌تواند به صورت مستقل و بدون نیاز به کنسول بازی‌ها را از راه دور استریم کند و یا اینکه با اتصال به کنسول از راه دور بازیها را استریم کند. البته که هنوز مشخص نیست این گیم پد متعلق به PS5 خواهد بود یا برای خودش به صورت مستقل عرضه می شود. و هنوز سونی هیچ اظهار نظری در اینباره نکرده است.

و در نهایت خبر بد اینکه اگر این گیم پد متعلق به خود کنسول Playstation 5 باشد از همین حالا کنسول را حداقل 100 دلار گرانتر از مفروضات قبلی به حساب بیاورید. نظر شما چیست؟

 

به اشتراک بگذارید

۱۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید