اخبار بازی

حواشی جدید پیرامون خرید درون برنامه‌ای Fallout 76

حواشی جدید پیرامون خرید درون برنامه‌ای Fallout 76

وی جی مگ: در به‌روزرسانی جدیدی که در بخش خرید درون برنامه‌ای Fallout 76 اعمال شده کاربران متوجه شدند ‌های غیر تزئینی به فروشگاه پولی Atomic Shop اضافه شده است. این اقدام به صورت کامل با اظهارات قبلی اعضای تیم سازنده در در تناقض بوده که همواره تاکید داشتند Atomic Shop تنها برای ‌ها و موارد ظاهری و تزئینی قرار داده شده و ساختار Pay to Win مورد استفاده قرار نخواهد داد.

به گزارش وی جی مگ، این اطلاعات از سوی بلاگ Softworks به دست آمده جایی که تغییراتی که به واسطه به‌روزرسانی جدید در اعمال خواهد شد منتشر و مورد بحث قرار گرفته است. در همین قسمت بخشی برای Repair Kits تعبیه شده است. ابزار جدیدی که به گفته Bethesda به پلیرها کمک می‌کند مدت زمان بیشتری را برای تجربه صرف کنند و وقت کمتری را در کارگاه برای تعمیر تجهیزات‌شان هدر دهند. هر دو Basic Repair Kits و Repair Kits ارتقا یافته، ‌های یک بار مصرف هستند که به صورت اتوماتیک وضعیت ابزارها و تجهیزاتی که در محفظه‌تان در اختیار دارید را  بسته به نوعی کیتی که از آن استفاده می‌کنید به حالت 100 درصد یا 150 درصد باز می‌گردانند.

Basic Repair Kits تنها در فروشگاه Atomic Shop به وسیله Atomهایی که درون یافت شده یا از طریق پول واقعی خریداری شده قابل دست‌یابی بوده و Repair Kits ارتقا یافته نیز تنها از طریق لوت به دست می‌آید. به نظر می‌رسد به منظور پیش‌دستی کردن و بررسی جنجال‌های احتمالی این موضوع را در بلاگ خود به اشتراک گذاشته به این امید که اضافه کردن ‌های غیر تزئینی تاثیری روی گیم‌پلی نگذارد. به گفته آن‌ها به دنبال ایده‌های مشابه برای پیاده‌سازی کردن چنین قابلیت‌هایی درون و Atomic Shop هستند. با این حال همان‌طور که می‌شد انتظار داشت تغییرات بخش خرید درون برنامه‌ای Fallout 76 تنها از سوی عده کمی از طرفداران با استقبال مثبت مواجه شده و سایرین اضافه کردن چنین مواردی که مصداق بارز ساختار Pay to Win است را مورد انتقاد و حتی تمسخر قرار داده‌اند.