اخبار بازی

خبری از عرضه بسته قابل دانلود برای Star Wars Jedi: Fallen Order نیست

خبری از عرضه بسته قابل دانلود برای Star Wars Jedi: Fallen Order نیست

وی جی مگ: معرفی Entertainment نشان می‌دهد که احتمالا تغییراتی در سیاست‌های EA به وجود آمده. آخرین اطلاعات به دست آمده تایید می‌کند که ی از عرضه بسته قابل دانلود برای St Ws Jedi Fallen Order نیست. بازی که پیش‌تر تایید شده بود از بخش چند نفره و پرداخت درون برنامه‌ای نیز پشتیبانی نمی‌کند.

به گزارش وی جی مگ، این هفته برای اولین‌بار شاهد نمایش ساخته جدید سازندگان مجموعه Titanfall بودیم اما اکنون جی اینگرام در توئیتر تایید کرده که بسته قابل دانلود برای St Ws Jedi Fallen Order در دست ساخت نیست و سازندگان نیز برنامه‌ای برای توسعه آن ندارند.

در توئیت دیگری اما اینگرام به این موضوع پاسخ داده که پیشنهاد ساخت Star Wars Jedi Fallen Order از سوی EA مطرح نشده و این کمپانی تنها ساخت آن را بعد از پیشنهاد اولیه تایید کرده. با توجه به توضیحات ارائه شده به نظر می‌رسد که تمام ساختار طراحی شده برای این اثر برگرفته از برنامه‌های Entertainment است.

با در نظر گرفتن تمام این مسائل شاید بیشتر تعجب کنیم که چه مسئله‌ای EA را از رویکرد همیشگی خود دور کرده. برخی کارشناس‌ها اعتقاد دارند که حضور وینس زامپلا مدیر در هیئت مدیره EA یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که این طی سال‌های اخیر آزادی عمل بیشتری را نسبت به دیگر زیرمجموعه‌های EA به دست آورده.