اخبار بازی

خبری از معرفی سخت‌افزار در کنفرانس نینتندو E3 2019 نیست

خبری از معرفی سخت‌افزار در کنفرانس نینتندو E3 2019 نیست

وی جی مگ: در هفته گذشته گزارش ی از سوی Bloomberg منتشر شد که بیان می‌داشت نینتندو تا انتهای ماه ژوئن مدل ارزان‌تر Nintendo Switch را روانه بازار می‌کند. با این حال روئیس نینتندو آقای فوروکاوا در گفتگوی اخیر خود صریحا اعلام کرده که خبری از معرفی سخت‌افزار در کنفرانس نینتندو E3 2019 نخواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، در حالی که قرار نیست شاهد معرفی ی از این کمپانی در E3 باشیم اما این موضوع بدین معنی نیست که نینتندو در حال تولید سخت‌‍افزار ی نبوده و در حقیقت این کمپانی در هر زمانی مشغول کار روی سخت‌افزار و است. «به عنوان یک قانون کلی، ما همیشه به دنبال ساخت بوده و هر زمان که بتوانیم آن را به فروش برسانیم از آن می‌کنیم. با این حال خبری از معرفی سخت‌افزار در کنفرانس نینتندو E3 2019 نخواهد بود.»

باید توجه کرد تنها به این دلیل که نینتندو قصد ندارد در نمایشگاه E3 از مدل ارزان‌تر Switch کند نمی‌توان عرضه این مدل تا انتهای ژوئن را منتفی دانست. ممکن است قبل از E3 و یا بعد از آن معرفی مدل و ارزان‌تر Switch صورت بگیرد. هر چند که عرضه این مدل قبل از بزرگ‌ترین رویداد سالیانه صنعت بازی بسیار دور از انتظار خواهد بود و احتمالا این اتفاق در صورت وقوع به بعد از E3 موکول خواهد شد.