اخبار بازی

در گذشته سازندگان Oxenfree روی بازی Stranger Things کار می‌کردند

در گذشته سازندگان Oxenfree روی بازی Stranger Things کار می‌کردند

وی جی مگ: بدون شک یکی از مهم‌ترین اتفاقات سال گذشته میلادی، تعطیلی استودیو بود. استودیویی که پیش از تعطیلی روی بازی Stranger Things کار می‌کرد اما در جریان اتفاقات پیش آمده، توسعه آن متوقف شد. امروز اما گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد سازندگان نیز روی بازی متفاوتی براساس سریال کار می‌کردند.

به گزارش وی جی مگ، وبسایت ورج در مقاله‌ای جدید و با استفاده از منبعی که جزئیات آن را فاش نکرده، متوجه شده که سازندگان یعنی استودیو Night School Studio به صورت همزمان با روی بازی کار کرده که البته ارتباطی به ساخته مجموعه The Walking Dead و آثار دیگری همچون  The Wolf Among Us نداشته.

با نگاهی به جزئیات مطرح شده متوجه می‌شویم که در این بازی گیمر داستان را از زاویه دید اول شخص دنبال می‌کرده و در آن انتخاب‌ دیالوگ همچون آثار روی روند پیشرفت داستان تاثیر داشته. به نظر می‌رسد که بعد از مشکلات پیش آمده برای ، ساخت این بازی متفاوت نیز به واسطه ارتباط کم استودیوهای سازنده با مشکلات بسیاری مواجه و نهایتا متوقف شده.

منابع فاش نشده در همین راستا اعلام کرده‌اند که ساخته آنها از دید کیفی مشکل خاصی نداشته و حتی طبق برنامه تنظیم شده پیشرفت داشته اما منابع مالی از سوی برای ادامه ساخت آن فراهم نشده.