شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > دموی FIFA 20 هم اکنون در دسترس است
اخبار بازی

دموی FIFA 20 هم اکنون در دسترس است

دموی FIFA 20 هم اکنون در دسترس است

مدت زیادی تا انتشار بازی FIFA 20 باقی نمانده و این بازی در تاریخ بیست و چهارم سپتامبر در دسترس خواهد بود. بیست و چهارم سپتامبر برابر است با دوم مهر و دقیقا یک روز بعد از بازگشایی مدارس که البته برای گیمرهای دانش آموز کمی بد موقع است.
با اینجال دموی بازی FIFA از هم اکنون در دسترس است و دارندگان PS4 ‌و XBOX One ‌و PC میتوانند با دانلود آن تجربه ای لذت بخش را داشته باشند.

حجم بازی روی PS4 چیزی حدود 6.5 گیگا بایت است و هم اکنون از PlayStation Store قابل دانلود است و میتوانید از اینجا آن را دانلود کنید. همچنین از این لینک نیز میتوانید نسخه XBOX One را دانلود کرده و در کنسول خود داشته باشید. البته که PC بازان نیز میتوانند از فروشگاه Origin و در اینجا این بازی را دانلود کنند و از آن لذت ببرند.

در این دمو میتوانید قسمتهایی از Champions League را تجربه کنید. همچنین بخش فوتبال خیابانی یعنی Volta نیز در این دمو در دسترس است و تجربه بازی 3 به 3 را میتوانید داشته باشید. تیمهای حاضر در این دمو عبارتند از Chelsea, Spurs, Liverpool, Dortmund, Real Madrid  و PSG و خبری از بارسلونا و آرسنال و بایرن مونیخ و یا تیمهای مطرح دیگر نیست.

منتظر نمایش ابتدایی از این بازی توسط وی جی مگ باشید. :))

به اشتراک بگذارید

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید