اخبار بازی

زمان معرفی Halo: The Master Chief Collection برای PC مشخص شد

زمان معرفی Halo: The Master Chief Collection برای PC مشخص شد

وی جی مگ: در چند روز گذشته باری دیگر شایعات پیرامون انتشار بازی Halo: The Master Chief Collection برای پلتفرم بر سر زبان‌ها افتاده است. اکنون به نظر می‌رسد زمان معرفی برای پلتفرم مذکور هم توسط مایکروسافت اعلام شده است.

به گزارش وی جی مگ، کمپانی مایکروسافت به تازگی اعلام کرد جدیدترین ایپزود برنامه که شامل اخبار و محتویاتی پیرامون Xbox و به طور کلی پلتفرم‌های این شرکت می‌شود در تاریخ 12 مارچ پخش می‌گردد. در جزئیات تکمیلی این خبر آمده است که در این اپیزود اطلاعاتی تازه راجع به t و DayZ و هم‌چنین One Piece: World Seeker منتشر خواهد شد. انتشار اخباری پیرامون عناوین جدید برای سرویس Game Pass هم دیگر محتویات این اپیزود را تشکیل می‌دهد.

شاید در نگاه اول موارد چندان مهیجی در این محتویات به چشم نخورد اما وقتی اشاره به کالکشن را در کنار شایعات اخیر قرار می‌دهیم به نظر می‌رسد 12 مارچ برابر با زمان معرفی برای پلتفرم باشد. چرا که کمپانی مایکروسافت نیز وعده داده در این برنامه شاهد سورپزایزها و معرفی‌هایی خواهید بود که هم‌اکنون نمی‌توانند درباره آن‌ها صحبت کنند. این برنامه حدود یک ساعت به طول می‌انجامد که البته از اپیزود قبلی آن کوتاه‌تر خواهد بود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
محمد جلیلیان

تا حالا هیچ شماره ای از هیلو رو تجربه نکردم
باشد که رستگار شویم