اخبار بازی

ساخت چند بازی مبارزه‌ای برای Stadia

ساخت چند بازی مبارزه‌ای برای Stadia

وی جی مگ: اگرچه از هم‌اکنون نمی‌توان قضاوتی درباره آینده و موفقیت پلتفرم استریمی به تازگی معرفی شده گوگل کرد اما شکی وجود ندارد که روی این بستر می‌توان عناوین زیادی را تجربه کرد. با این حال با توجه به وجود مشکلاتی هم‌چون لتنسی عرضه بازی‌های شوتر و مبارزه‌ای برای به سادگی عناوین دیگر نخواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، فیل هریسون نائب رئیس گوگل در گفتگو با Ars Technica اظهار کرد بیشتر از آن چه که مخاطبین انتظار داشته باشند این کمپانی در پشت صحنه مشغول به کار است تا از لگ و لنتسی سرویس کاسته شود. در همین راستا ساخت چندین بازی مبارزه‌ای برای در دستور کار قرار گرفته است. در حالی که هریسون اعتراف کرد گیمرهای حرفه‌ای چندان با راحت نخواهند بود اما اطمینان داد مشکلی برای سایر مخاطب‌های عام به وجود نخواهد آمد.

«چند بازی مبارزه‌ای برای پلتفرم جدید ما در حال تولید قرار دارد. من کاملا برای گیمرهای حرفه‌ای مانند پلیرهای eSports احترام قائل هستم که همواره روی تجهیزات مثل موس‌هایی با کمترین میزان لتنسی سرمایه‌گذاری می‌کنند. شاید ما نتوانیم نظر این دسته از گیمرها را در روز اول به پلتفرم خود جلب کنیم اما فکر می‌کنم عمده‌ مخاطبین دیگر کاملا با Stadia راحت خواهند بود.»

برچسب‌ها