شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > سازندگان Shenmue 3، پول حمایت کنندگان ناراضی را پس می‌دهند!
اخبار بازی

سازندگان Shenmue 3، پول حمایت کنندگان ناراضی را پس می‌دهند!

: چندی پیش در بود که اولین بار متوجه‌ انحصاری بودن نسخه‌ی PC عنوان مورد انتظار درهنگام عرضه برای شدیم. همین جریان باعث شد تا بسیاری از طرفداران بازی که پیش از این در از بازی حمایت مالی کرده بودند، به فکر پس گرفتن پول خود باشند، زیرا ابتدا قرار بود بازی بر روی منتشر گردد و بیشتر حمایت کنندگان نیز این پلتفرم را به ترجیح می‌دهند. همچنین در ادامه، تیم ناشر و سازنده‌ی بازی یعنی و Ys Net، در ابتدا اجازه‌ی بازگردانی پول حمایت کنندگان را ندادند که این مورد، به بحث و جدل های بیشتری دامن زد. اما امروز Ys Net طی یک پست در ، اعلام کرد که پول حمایت کنندگان ناراضی را پس خواهد داد.

طی این پست، اعلام شد که ابتدا بازی برای عرضه روی برنامه ریزی شده بود اما تصمیم اصلی انحصاری شدن این عنوان برای توسط که وظیفه‌ی نشر، مارکتینگ و همچنین گسترش بازی را برعهده دارد، انجام گردیده است. همچنین اعلام شد که Epic Games به واسطه‌ی موتور بازی یعنی ، به گونه‌ای از ابتدا با تیم سازنده همراه بوده است و همواره طی مراحل ساخت بازی از تیم سازنده حمایت کرده است. Ys Net همچنین توضیح داد که در دسترس قرار دادن کد های فعال سازی بازی بر روی برای حمایت کنندگان بازی، در ابتدا یکی از برنامه های آنها بوده است اما با توجه به سیاست شرکت های ناشر و پلتفرم های پخش کننده‌ی بازی، امکان انجام چنین کاری وجود ندارد. تیم سازنده در پایان از حمایت کنندگان بازی، عذرخواهی کرد و اعلام کرد که قابلیت بازپس گیری حمایت های مالی آنها، در دسترس خواهد بود.

همچنین Ys Net طی پست مذکور، اعلام کرد که حامیان بازی همچنان یک نسخه‌ی فیزیکی از ورژن PC بازی را دریافت خواهند کرد که دارای دیسک نیز خواهد بود. اما نکته‌ای که در نوع خود جالب می باشد، این است که این دیسک شامل دیتای بازی نبوده و فقط فایل نصب نرم افزار را شامل می‌شود! بنابراین گیمرها برای دسترسی به بازی باید نرم افزار را نصب کرده و بازی را به صورت جداگانه از دانلود کنند.

این عنوان قرار است تا در 19 نوامبر سال جاری برابر با 28 آبان برای پلتفرم های و PC منتشر گردد.

منابع: 12

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید