اخبار بازی

سری Assassin’s Creed، هنوز هم پرفروش‌ترین فرنچایز Ubisoft است

برای سالهای زیادی، سری بازی های Assassin’s Creed جزو پرفروش ترین عناوین دنیای گیم بوده اند و تعداد نسخه‌‌های فروخته شده از بازی همچنان روند خوبی را طی می‌کنند. امروز طی توییتی که توسط یکی از آنالیزگران صنعت گیم یعنی Daniel Ahmad منتشر شد، به این نکته اشاره شد که سری Assassin’s Creed، موفق ترین فرنچایز شرکت Ubisoft از نظر مالی است.

این سری موفق شده است تا 140 میلیون نسخه فروش داشته باشد و این عدد شامل تمامی ورژن های مختلف این فرنچایز محبوب، می باشد. امسال این سری 12 ساله شد و این به این معناست که بطور میانگین هر نسخه از این بازی در طی هرسال 11.5 میلیون نسخه، فروخته است که عدد بسیار تعجب برانگیز و بالایی می‌باشد. سری بعدی‌ای که از نظر فروش برای Ubisoft در جایگاه دوم قرار دارد نیز، Just Dance می‌باشد. اما با وجود رتبه‌ی دوم، این سری تقریبا چیزی حدود نیمی از فروش سری AC را داشته است که عددی معادل با 70 میلیون نسخه است.

برگرفته شده از: DualShockers

نیما هاشمی

نیما هاشمی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حسین طباخ

سلام اقا میثم یه سوال دارم میخوام سری ویچر رو بازی کنم دو تا سوال داشتم
1. بازی فقط سه قسمت داره (قسمت فرعی نداره)
2.اگه انگلیسیم افتضاح باشم میتونم داستان رو بفهمم

میثم قربانی

سلام
1. بله 3 قسمت داره. یه قسمت هم داره روی گوشی ها که البته انلاین و MOBA هست.
2.به سختی.

حسین طباخ

همیشه گیم پلی خوب موسیقی خوب و داستان نسبتاً خوب رو داشته و باگ های زیاد رو داشته که همه اینا به غیر از اخری بازی رو جذاب میکنه ولی قسمت سوم یادمه یکی رو میزدی بعد سه نفر میومد دنبالت یه دور تو شهر میزدی میشد 20 نفر یک نفره بیست نفرو میزدی میکشتی نصف جونت کم میشد که اونم بعد 8 ثانیه پر میشد هر کی هم میمرد سرش 180 درجه میچرخید دستش میرفت تو کمرش پاهاشم 180 درجه باز میشد ولی این نسخه های جدید با بدبختی سه نفرو کشتیم ولی یه جورایی به اساسین نزدیک تره… Read more »