اخبار بازی

سونی مانع انتقال شخصیت Destiny 2 شده

سونی مانع انتقال شخصیت Destiny 2 شده

وی جی مگ: هنگامی که و از عدم وجود قابلیت انتقال شخصیت Destiny 2 خبر دادند طرفداران نه تنها از این اقدام خشمگین شدند بلکه در عین حال سردرگم شدند که به چه دلیل چنین اقدامی صورت گرفته است. زیرا در هنگامی که اولین نسخه از عرضه شد سازندگان اعلام کرده بودند که پلیرها به مدت سال‌ها می‌توانند به همراه یک Guardian به تجربه بازی بپردازند. به عبارت دیگر مشخص بود سازندگان قصد داشتند قابلیت انقال شخصیت را برای نسخه دوم عملی کنند اما این اتفاق صورت نگرفت.

به گزارش وی جی مگ، در حالی که در آن زمان هیچ دلیلی برای این کار ارائه نشد اما اکنون جیسون شریر نویسنده و خبرنگار وبسایت کوتاکو در در قسمت جدید پادکست Splitscreen اظهار کرد در حالی که استودیو قصد داشت قابلیت انتقال شخصیت 2 را پیاده‌سازی کند اما کمپانی سونی مانع انجام این عمل شد. اگرچه جزئیاتی در این زمینه ارائه نشد اما می‌توان فرض کرد هنگامی که سونی مانع از پیاده‌سازی انتقال شخصیت در نسخه بازی شد استودیو تصمیم گرفت به کلی قید آن را بزند و از اجرای آن در سایر نسخه‌ها نیز خودداری کند.

کمپانی سونی شریک تبلیغاتی Bungie برای قسمت اول و دوم به شمار می‌رفت به همین دلیل تیم سازنده نمی‌خواست در حالی که قابلیت مورد بحث را در سایر نسخه‌ها پیاده می‌کند آن را از نسخه حذف کند. اگرچه جیسون شریر و وبسایت کوتاکو همواره منبع قابل اطمینانی برای فاش شدن اطلاعات قدیمی و جدید به شمار می‌آیند اما همواره باید عدم صحت داشتن چنین گفته‌هایی را نیز در نظر گرفت.