اخبار بازی

شایعاتی جدید پیرامون بازی Bully 2 و داستان آن

: مدت‌هاست که شایعات مختلفی وجود دارد مبنی بر این‌که کمپانی Games در حال کار روی 2 و نسخه جدید مجموعه Grand Theft Auto است. با این حال این سازنده تاکنون هیچ‌گونه اشاره رسمی به ساخت دنباله نداشته است.

به گزارش ، شایعات جدید حاکی از آن است که این توسعه‌دهنده سخت مشغول کار روی پروژه 2 بوده و حتی جزئیاتی در خصوص این پروژه نیز به اشتراک گذاشته است. به گفته یکی از کاربران وبسایت Reddit، پلیرها باری دیگر در نقش جیمی هاپکینز قرار خواهد گرفت که وارد محیط کالج یا دانشگاه شده است. اگر در جریان اخبار و اطلاعات درز پیدا کرده قبلی این پروژه باشید می‌دانید که این اطلاعات جدید نیز در راستای موارد قبلی قرار می‌گیرد.

با این حال نکته‌ای که باید به آن اشاره‌ای مجدد داشته باشیم بدین شرح است که در ماه مارچ گذشته صداپیشه شخصیت جیمی هاپکینز یعنی جری روزنتال مدعی شده بود علیرغم این‌که مایل است دنباله عنوان مورد بحث ساخته شود اما تاکنون هیچ گونه تماسی برای این پروژه با او نداشته است. حال ممکن است روزنتال در این مورد حقیقت را نگفته باشد در عین حال ممکن است کمپانی برای نسخه دوم به سراغ صداپیشه دیگری رفته باشد. امری که اگرچه دور از انتظار به نظر می‌رسد اما وقوع آن غیرممکن نیز نیست.

به مانند تمامی اخباری که با عنوان شایعه مخابره می‌شوند باید تاکید داشته باشیم که صحت این اطلاعات در حال حاضر مشخص نبوده و تا زمان انتشار جزئیات رسمی از سوی سازندگان نباید به آن‌ها چندان اطمنیان کرد.

منبع

از به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
محمد جلیلی

مشتاقانه منتظر نسخه جدید این بازی هستم و امیدوارم بسازنش