اخبار بازی

شایعه: احتمال وجود بتل رویال در Call of Duty: Modern Warfare

وی جی مگ: براساس شایعه جدیدی که مطرح شده به نظر می‌رسد عنوان : Modern Warfare شامل بخش بتل رویال خواهد بود. از زمانی که این شایعه در سطح اینترنت منتشر شده توسعه‌دهنده این بازی یعنی استودیو به آن واکنش نشان داده و در حالی که آن را تایید یا تکذیب نکرده، اظهار کرد هیچ نظری در این مورد ندارد.

به گزارش وی جی مگ، چنل یوتیوب TheGamingRevolution مدعی شده که به گفته یک منبع ناشناس، بخش بتل رویالی برای جدیدترین نسخه مجموعه در حال توسعه است. به گفته این منبع بخش مورد بحث از تعداد 152 پلیر پشتیبانی می‌کند که در نوع خود بسیار چشمگیر است. نقشه آن نیز نه تنها دو برابر بلکه سه برابر نقشه بخش بتل رویال Black Ops 4 با نام Blackout بوده که بسیار بزرگ و قابل توجه است. هم‌چنین پشتیبانی از 152 پلیر هدف نهایی استودیو نبوده و این استودیو در تلاش است تا این بخش محصول خود توانایی پشتیبانی از 200 پلیر را داشته باشد.

ناگفته نماند این اطلاعات در حال حاضر هم غیررسمی بوده و هم در تضاد با اطلاعات قبلی است که از بازی منتشر شده بود. گزارشات قبلی حاکی از آن بودند که در : Modern Warfare شاهد حضور بخش بتل رویال نخواهیم بود. بنابراین باید تا انتشار جزئیات رسمی از سوی سازندگان و کمپانی Activision منتظر بمانیم. عنوان مورد بحث در تاریخ 25 اکتبر 2019 (3 آبان 98) برای ، PS4 و عرضه می‌شود.

منبع

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

آقا میثم با رفتن اعضا آیتمی دارید که کلا حذف شده باشه؟ مثلا پادکست ادامه پیدا میکنه یا همینطور نیم ساعتا؟

میثم قربانی

فعلا همه چی حذف شده. تا ببینیم میتونیم دوباره تولید کنیم یا خیر