اخبار بازی

شایعه: معرفی EA Access برای PS4

شایعه: معرفی EA Access برای PS4

وی جی مگ: ابتدای سال جاری بود که کمپانی از عرضه سرویس EA Access برای یک پلتفرم بزرگ دیگر در 2019 خبر داد. از آن جایی که این سرویس برای دو پلتفرم Xbox One و PC در دسترس قرار دارد بسیاری معتقد بودند این گفته می‌تواند از معرفی برای PS4 و یا حتی Nintendo Switch حکایت داشته باشد.

به گزارش وی جی مگ، اکنون سرنخ‌هایی از در برزیل به دست آمده که بیان می‌دارد احتمالا منظور از پلتفرم جدید و بزرگ دیگر به کنسول ی سونی اشاره داشته است. در فروم Reddit کاربری اسکرین شاتی را از یک PS4 در برزیل به اشتراک گذاشته که در آن آیکون در PlayStation Store مشاهده می‌شود. باید توجه کرد که تصویر مورد بحث می‌تواند جعلی باشد زیرا به گفته کاربر فروم Reddit این تصویر توسط شخصی در یک گروه گفتگو پیرامون PS4 به اشتراک گذاشته و از این رو منبع مطمئنی پشت این تصویر وجود ندارد.

در هر صورت معرفی برای PS4 امری دور از انتظار نخواهد بود. فراموش نکنیم در سال 2014 این سرویس برای هر دو کنسول Xbox One و PS4 مطرح شد اما در آن زمان سونی برای همکاری در این سرویس خودداری کرد. چنان‌چه با سرویس آشنایی ندارید این برنامه یک سرویس اشتراکی است که با پرداخت مقدار پولی به صورت ماهیانه می‌توانید به عناوین مشخصی که توسط کمپانی منتشر شده دسترسی پیدا کنید.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))