اخبار بازی

صحبت‌های سازندگان Below درباره وضعیت انتشار بازی

صحبت‌های سازندگان Below درباره وضعیت انتشار بازی

: اگر به یاد داشته باشید اولین بار در E3 2013 به صورت رسمی معرفی شد. که با سبک خاص و دوربین بالا به پایین ابتدا برای Xbox One معرفی شد اما بعدا مشخص شد که نسخه PC نیز در حال ساخت است.

به گزارش وی جی مگ، این از آن زمان بارها با تاخیر در عرضه مواجه شده ات تیم سازنده اینبار قول داده است که Below بالاخره بعد از پنج سال صبر بالاخره در سال 2018 منتشر شود اما آیا بالاخره نسخه فیزیکی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر؟ در صحبت با God is a Geek کارگردان این اثر Kirs Pitriowski اعلام کرد هنوز در این مورد مطمئن نیست اما ایده عرضه به صورت فیزیکی مورد توجه تیم است.

بر اساس صحبت‌های Pitriowksi آنها در حال رایزنی با شرکت‌های مختلف برای عرضه نسخه Special Edition هستند اما هنوز هیچ تصمیمی نهایی نشده است. در بهترین حالت این صرفا به صورت دیجیتال عرضه نخواهد شد. در مورد عرضه روی پلتفرم‌هایی به جز PC و Xbox One نیز Pitriowski اعلام کرد:«در این مورد فعلا نظری نمی‌دهم. این هنوز به صورت انحصاری برای PC و Xbox One در حال ساخت است.» با توجه به طولانی شدن فرآیند ساخت به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها شاهد معرفی و عرضه نسخه PS4 و Switch باشیم اما هنوز امید در این زمینه وجود دارد.

منبع: Gamingbolt

برچسب‌ها