اخبار بازی

فیلم Star Wars: Knights of the Old Republic در دست ساخت است

فیلم A Star Wars: Knights of the Old Republic در دست ساخت است

وی جی مگ: براساس گزارشی که صحت آن سبب خرسندی بسیاری خواهد شد ظاهرا Star Wars: Knights of the Old Republic از سوی کمپانی Lucasfilm در حال ساخت قرار دارد. این گزارش بیان می‌دارد Laeta Kalogridis سازنده سریال Altered Carbon محصول شبکه نت‌فلیکس در حال نگارش ‌نامه این اقت سینمایی است. Kalogridis سابقه نگارش Alita: Battle Angel، Terminator Genisys و Shutter Island را داشته و به عنوان تهیه‌کننده اجرایی Avatar نیز ایفای وظیفه کرده است.

به گزارش وی جی مگ، به نقل از BuzzFeed News و منابع آن این به سه‌گانه KOTOR مرتبط خواهد بود. با این حال باید توجه داشت The Old Republic بازه زمانی بزرگی در دنیای Star Wars محسوب می‌شود و حتی اگر این گزارش صحیح و دقیق از آب در بیاید بدین معنی نیست که لزوما اقت مستقیمی از ساخته نقش آفرینی استودیو Bioware در حال تولید است.

پس از استراحت کوتاهی برای مجموعه Star Wars نوبت به The Rise of Skywalker از شخص جی.جی آبرامز می‌رسد. پس از آن دیویس بنیاف و دی.بی وایس که به عنوان سازندگان سریال of Thro شناخته می‌شوند در حال کار روی نسخه‌های متعددی از Star Wars هستند که اولین مورد آن برای تعطیلات 2022 برنامه‌ریزی شده است. ناگفته نماند پروژه آن‌ها ظاهرا ارتباطی به KOTOR ندارد.

اگرچه عملکرد تجاری ضعیف Solo سبب شد تا دیزنی سرعت انتشار و اکران ‌های این مجموعه را کاهش دهد اما هم‌چنان رویاپردازی طرفداران ادامه داشته و ساخت Star Wars: Knights of the Old Republic می‌تواند جذاب باشد. بازه زمانی The Old Republic دارای شخصیت‌ها و طرح‌های داستانی فراوانی است که برای اقت یک کاملا مناسب به شمار می‌آید.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
ارمین باقری

داستان old republic رو بخوان خلاصه کنن 3 تا سه گانه طول می کشه. خدا کنه دیزنی خراب نکنه خاطرات مارو.