شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > موجودی بازی Octopath Traveler در ژاپن برای بار دیگر تمام شد
موجودی بازی Octopath Traveler در ژاپن
اخبار بازی

موجودی بازی Octopath Traveler در ژاپن برای بار دیگر تمام شد

وی جی مگ: بازی Octopath Traveler بسیار محبوب شده است، طوری که چندین بار موجودی این بازی به اتمام رسید و این اتفاق بازهم افتاد. این بازی از زمان انتشار توانست عملکرد خوبی داشته باشد..

به گزارش وی جی مگ، این بازی در سراسر دنیا با فروش خوبی رو به رو شده است به ویژه در کشور ژاپن. این بازی در کشور ژاپن بیشتر از کشورهای دیگر مورد توجه قرار گرفته است و در لیست پرفروش‌ترین بازی‌ها قرار گرفت. هم اکنون نسخه‌ی فیزیکی از این بازی موجود نیست و طرفداران این بازی باید نسخه دیجیتالی این بازی را خریداری کنند.

شرکت Square Enix تمام تلاش خود را می‌کند تا به درخواست مشتری‌ها پاسخ دهد و کپی‌های بیشتری از این بازی تهیه کند. البته موجودی این بازی سریع تمام می‌شود و Square Enix بازهم با کمبود نسخه فیزیکی رو به رو می‌شود. باید ببنیم که اینبار Square Enix چه کاری می‌خواهد بکند. این بازی در لیست پرفروش‌ترین‌های سایت Amazon ژاپن نیز قرار دارد.

اگر خواهان این بازی هستید بهتر است که نسخه دیجیتالی Octopath Traveler را خریداری کنید که راحت‌ترین گزینه است. این بازی که زمان زمان زیادی از انتشار آن نگذشته است، به طور انحصاری برای کنسول Nintendo Switch در دسترس است.

موجودی بازی Octopath Traveler در ژاپن برای بار دیگر تمام شد
امتیاز شما به این پست

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات