اخبار بازی

پایان انحصار بازی‌های Quantic Dream برای پلتفرم‌های سونی

پایان انحصار بازی‌های Quantic Dream برای پلتفرم‌های سونی

وی جی مگ: سرانجام انحصار بازی‌های Quantic Dream روی کنسول‌های شرکت سونی به اتمام رسید. با اعلام s مشخص شد سه بازی استودیو نام‌برده یعنی Detroit: Become Human، Beyond: Two Souls و Hvy Rain در سال جاری از طریق برای PC عرضه می‌شوند.

به گزارش وی جی مگ، از آن جایی که تمامی عناوین نام‌برده تنها برای دو کنسول PS3 و عرضه شده بودند انتشار آن‌ها برای PC دور از انتظار محسوب می‌شود. Quantic Drm چندی پیش وعده داده بود آن‌ها از پلتفرم‌های دیگر نیز پشتیبانی می‌کنند و این موضوع به دنبال خرید بخشی از سهام Quantic Drm توسط کمپانی Netse اجتناب‌ناپدیر به نظر می‌رسید. این استودیو به همراه s اظهار کردند این سه بازی در سال جاری برای PC منتشر شده و حداقل به مدت یک سال اول در انحصار Epic Games Store خواهند بود.

علیرغم پایان انحصار بازی‌های Quantic Drm برای پلتفرم‌های سونی، رئیس این شرکت یعنی آقای Guillaume de Fondaumiere بابت دوازده سال همکاری موفقی که با سونی داشتند و عناوینی که با کمک آن‌ها تولید کردند از سونی قدردانی کرد. در ادامه نیز افزود که استودیو Quantic Drm از این پس می‌تواند محصولات خود را در میان طیف مخاطبین وسیع‌تری روی PC به اشتراک بگذارد تا همه بتوانند از آن‌ها لذت ببرند.