اخبار بازی

پایان انحصار بازی‌های Quantic Dream برای پلتفرم‌های سونی

پایان انحصار بازی‌های Quantic Dream برای پلتفرم‌های سونی

وی جی مگ: سرانجام انحصار بازی‌های Quantic Dream روی کنسول‌های شرکت سونی به اتمام رسید. با اعلام Epic Games مشخص شد سه بازی استودیو نام‌برده یعنی Detroit: Become Human، Beyond: Two Souls و در سال جاری از طریق برای عرضه می‌شوند.

به گزارش وی جی مگ، از آن جایی که تمامی عناوین نام‌برده تنها برای دو کنسول PS3 و PS4 عرضه شده بودند انتشار آن‌ها برای دور از انتظار محسوب می‌شود. چندی پیش وعده داده بود آن‌ها از پلتفرم‌های دیگر نیز پشتیبانی می‌کنند و این موضوع به دنبال خرید بخشی از سهام توسط کمپانی NetEase اجتناب‌ناپدیر به نظر می‌رسید. این استودیو به همراه Epic Games اظهار کردند این سه بازی در سال جاری برای منتشر شده و حداقل به مدت یک سال اول در انحصار Epic Games Store خواهند بود.

علیرغم پایان انحصار بازی‌های برای پلتفرم‌های سونی، رئیس این شرکت یعنی آقای Guillaume de Fondaumiere بابت دوازده سال همکاری موفقی که با سونی داشتند و عناوینی که با کمک آن‌ها تولید کردند از سونی قدردانی کرد. در ادامه نیز افزود که استودیو از این پس می‌تواند محصولات خود را در میان طیف مخاطبین وسیع‌تری روی به اشتراک بگذارد تا همه بتوانند از آن‌ها لذت ببرند.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))