اخبار بازی

کاهش قیمت چشمگیر PlayStation Classic

وی جی مگ: از زمان انتشار در دسامبر سال گذشته تابحال، این با کاهش قیمت های گوناگونی مواجه شده است. این مینی- ابتدا با قیمت 100 دلار عرضه شد اما حالا باتوجه به جدیدترین کاهش قیمت این دستگاه، به‌نظر می‌رسد که زمان خوبی برای خرید آن باشد.

حالا در فروشگاه‌های مختلف، یک پنجم قیمت اولیه‌ی خود یعنی باقیمت 20 دلار به فروش می‌رسد. این نرخ برای کسانی که منتظر کاهش قیمت این به ارقام منطقی‌تر بودند، فرصت خوبی را فراهم می‌کند تا کلاسیک سونی را به کلکسیون خود اضافه کنند. فروشگاه‌های و نیز درحال حاضر، این قیمت را برای و بصورت یک تخفیف ویژه، درنظر گرفته‌اند.

البته احتمال می‌رود که این کاهش قیمت، چندان ماندگار باقی نماند.

منبع: DualShockers

نیما هاشمی

نیما هاشمی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

آقا میثم یه سوال خیلی مهم دارم . به نظر شما انتخاب رشته ریاضی و کامپیوتر و ورود به حوضه گیم و بازی سازی کار اشتباهیه با این اوضاع و شرایط ؟ خودم خیلی دوست دارم ولی وقتی وضعیت الان رو میبینم پشیمون میشم . با این وضعیت واقعا آینده ای نیست . مخصوصا استاندارد گیمری تو ایران که واقعا ضعیفه نباید انتظار خیلی زیاد داشت ولی خواستم یه مشورت هم با شما بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

Alan Nvrsky

اگه اجازه بدی من یه سری تویضحات بدم. ببین باید تلقی خودت از ((کسی که بازی میسازد)) رو ارائه بدی اگه منظرورت کسی مثل کوجیما یا میاموتو باشه که بازی رو طراحی و کارگردانی میکنند اصل قضیه، داشتن دید هنریه.تحصیل تو رشته های هنری مثل کارگردانی میتونه به شما تو داشتن دید هنری و یادگیری تکنیک ها کمک کنه اما اساسا، هنر یک حس درونیه و خوندن هر رشته دیگه ای مانع رسیدن به دید هنری نمیشه.کما اینکه اگر اشتباه نکنم کوجیما اقصاد خونده. اما اگه منظورت اینه که کار با موتور ها بازی سازی ،برنامه های مدل سازی یا… Read more »