شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تعداد کاربرهای Apex Legends در 48 ساعت از 2.5 میلیون نفر گذشت
تعداد کاربرهای Apex Legends در 48 ساعت از 2.5 میلیون نفر گذشت
اخبار بازی

تعداد کاربرهای Apex Legends در 48 ساعت از 2.5 میلیون نفر گذشت

وی جی مگ: کمپانی EA امروز گزارش مالی سه‌ماهه اخیر خود را منتشر کرد و اطلاعات مختلفی راجع به عناوین خود به اشتراک گذاشت. در همین اطلاعات مشخص شد تعداد کاربرهای Apex Legends در 48 ساعت از 2.5 میلیون نفر عبور کرده است.

به گزارش وی جی مگ، عنوان Apex Legends که یک بازی بتل رویال رایگان بوده و درون دنیای Titanfall دنبال می‌شود بخش کوتاه و مختصری از گزارش مالی اخیر را به خود اختصاص داد. اندرو ویلسون مدیرعامل EA در هنگام ارائه جزئیات این گزارش برای سرمایه‌گذاران اعلام کرد تعداد کاربرهای بازی Apex Legends در 48 ساعت از 2.5 میلیون پلیر گذشته و در راه رسیدن به نقطه‌عطف سه میلیون پلیر قرار دارد. این در حالی است که وینس زامپلا رئیس استودیو Respawn که وظیفه توسعه Apex Legends را برعهده دارد روز گذشته از رسیدن تعداد پلیرهای بازی به یک میلیون نفر خبر داده بود.

از دیگر آمار ارائه شده می‌توان به رسیدن تعداد 600 هزار پلیر به صورت همزمان برای Apex Legends اشاره کرد. هم‌چنین 10 هزار مسابقه تاکنون درون این بازی برگزار شده است. عنوان مذکور به صورت رایگان برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC در دسترس قرار دارد.

امتیاز شما به این پست

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

 • ما که شانس نداریم
  اون از رد دد که وصل نمیشه
  اینم با کلی ذوق و شوق گرفتم
  اما ارور میده
  وصل نمیشه
  البته سرورواش تو خارجم مشکل داره
  اما خب برا رد ددم همین فکرو میکردم اما بعد دیدم فقط برا ایرانه

تبلیغات