شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تصاویری از دنیای جدید بازی Kingdom Hearts 3
تصاویری از دنیای جدید بازی Kingdom Hearts 3
اخبار بازی

تصاویری از دنیای جدید بازی Kingdom Hearts 3

وی جی مگ: مسلما Kingdom Hearts 3 ساخته کمپانی Square Enix یکی از مورد انتظاترین عناوین ابتدای سال آینده به شمار می‌رود که قرار است داستان آن پایانی برای جنگ بین روشنایی و تاریکی باشد. اکنون تصاویری از دنیای جدید بازی Kingdom Hearts 3 به اشتراک گذاشته شده است.

به گزارش وی جی مگ، شخصیت‌های اصلی بازی Kingdom Hearts 3 یعنی Mickey، Sora و Donald هفت نگهبان روشنایی را دور هم جمع می‌کنند تا با Organization XIII مواجه شوند. بازی شامل دنیاهای فراوانی از کمپانی Disney مانند Frozen، Big Hero 6، Tangled، Toy Story و Monsters Inc می‌شود. همان‌طور که مشخص شده بود دنیای جدید بازی Kingdom Hearts 3 جهان الیمپوس بوده و تصاویر جدید نیز شخصیت‌هایی هم‌چون Zeus، Hercules و Hades را به نمایش می‌گذارد.

Kingdom Hearts 3 در تاریخ 25 ژانویه 2019 در ژاپن و در تاریخ 29 ژانویه 2019 (9 بهمن 97) به صورت جهانی برای دو کنسول PS4 و Xbox One انتشار می‌یابد.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات