شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش 5 میلیون نسخه‌ای بازی Kingdom Hearts 3
فروش 5 میلیون نسخه‌ای بازی Kingdom Hearts 3
اخبار بازی

فروش 5 میلیون نسخه‌ای بازی Kingdom Hearts 3

وی جی مگ: امروز کمپانی Square Enix از شروع قدرتمند و فروش 5 میلیون نسخه‌ای بازی Kingdom Hearts 3 خبر داد.

به گزارش وی جی مگ، با توجه به این که 13 سال پیش نسخه دوم Kingdom Hearts روی کنسول PS2 عرضه شده بود و طرفداران از آن زمان تاکنون انتظار نسخه سوم را می‌کشیدند استقبال قدرتمند صورت گرفته توسط گیمرها و هواداران این مجموعه جای تعجب زیادی ندارد. مجموعه Kingdom Hearts همواره به واسطه حضور شخصیت‌هایی از دنیاهای Disney و Final Fantasy شناخته می‌شد با این حال در Kingdom Hearts 3 خبری از حضور شخصیت‌های Final Fantasy نیست.

فروش 5 میلیون نسخه‌ای بازی Kingdom Hearts 3 در حالی صورت گرفته که این اثر کمتر از یک هفته است که در بازار جهانی منتشر شده. اثری که برای دو کنسول PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد.

فروش 5 میلیون نسخه‌ای بازی Kingdom Hearts 3
5 (100%) 1 vote[s]

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات