اخبار بازی

تغییراتی جدید در قوانین Red Dead Online

تغییراتی جدید در قوانین Red Dead Online

وی جی مگ: نسخه تست بتا Red Dead Online برای مدتی است که در دسترس قرار گرفته و پلیرها مشغول تجربه آن هستند. قرار است در تاریخ 26 فوریه به‌روزرسانی جدیدی برای این بخش عرضه شود که تغییراتی جدید در قوانین به وجود می‌آورد.

به گزارش وی جی مگ، به مانند هر بازی آنلاین دیگری که در آن پلیرها با یکدیگر تعامل دارند بازی هم مشکلی دارد بدین شرح که برخی از افراد همواره لذت تجربه بازی را برای سایر گیمرها از بین می‌برند. جایی که برخی سعی کنند پلیرهای دیگر را به قتل رسانده و به طور مکرر در بازی مرتکب جرم‌های مختلف شوند. به منظور حل این مشکل کمپانی Rockstar Games تغییراتی در قوانین و سیستم میدان دید بازی به وجود آورده است.

در اولین تغییر، از این پس علامتی که دیگر پلیرها را در بازی به یکدیگر نشان می‌دهد تا زمانی که به اندازه یک محدوده مشخص مانند 150 متر به هم نزدیک نشده‌اند به نمایش در نمی‌آید. بنابراین پلیرها قادر نخواهد بود از فواصل دور بارها و بارها یکدیگر را مورد هدف قرار دهند. هم‌چنین افرادی که در بازی مرتکب جرم و جنایت‌های فراوانی می‌شوند بیشتر قابل دیدن خواهند بود. این افراد با علامتی مشخص می‌شوند و در صورت انجام جرم‌های بیشتر نیز علامت به صورت تیره‌تری به نمایش در می‌آید و باعث می‌شود پلیرها در مواجه با آن‌ها به قصد انتقام گرفتن بربیایند.

دیگر تغییر انجام شده به سیستم NPC Bounty Hunter مربوط می‌شود. سیستمی که برای افرادی که جایزه زیادی تعیین شده دشمنان هوش مصنوعی می‌فرستد. در این میان پلیرها متوجه خواهند شد این دشمنان برای آن‌ها فرستاده شده یا خیر. عنوان و بخش آنلاین آن برای دو پلتفرم و Xbox One در دسترس قرار دارد.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Sepehr

من‌ لولم تو بازی شده ۱۰۷
ینی رسما هیچ‌ کاری واسه انجام دادن نیست…..بهترین اسب بهترین اسلحه بهترین لباس بهترین ابیلیتی کارت و…همه رو خریدم
امیدوارم زودتر از این وضعیت اسفناک در بیارن بازی رو
واقعا عذاب اور شده
از بیکاری همینطور راه می ریم پلیر و npc میکشیم