شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > انتشار تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2
انتشار تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2
اخبار بازی

انتشار تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2

وی جی مگ: امروز Rockstar Games تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آنها را تماشا کنید. تصاویری که هرچند کیفیت آنها به صورت Full HD است اما از نسخه 4K این بازی گرفته شده‌اند و کیفیت نهایی Red Dead Redemption 2 را به نمایش در می‌آورند.

به گزارش وی جی مگ، در این تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2 در کنار نماهایی از شخصیت اصلی و دیگر اعضای گروه داچ می‌توانید نگاهی هم داشته باشید به درگیری شخصیت‌های مختلف که از جزئیات بالایی بهره می‌برند.

هرچند این تصاویر بخش جدید یا جزئیات جدیدی از گیم‌پلی را به نمایش در نمی‌آورند اما در کنار گرافیک ساخته جدید Rockstar Games می‌توانند نمایی کلی از محیط‌های این اثر را نیز پیش روی مخاطب قرار دهند.

انتشار تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2
4.7 (93.33%) 3 vote[s]

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات