اخبار بازی

معرفی چند بازی جدید از سوی Platinum Games در سال 2019

معرفی چند بازی جدید از سوی Platinum Games در سال 2019

وی جی مگ: در حالی که استودیو Platinum Games پیش از این بازی Bayonetta 3 را معرفی کرده که انتظار می‌رود در سال آینده عرضه شود اما ظاهرا برنامه‌های این کمپانی برای سال آینده فشرده‌تر خواهد بود. زیرا طبق اعلام آن‌ها در سال 2019 شاهد معرفی چند بازی جدید از سوی Platinum Games خواهیم بود.

به گزارش وی جی مگ، آتسوشی اینابا در گفتگو با 4Gamer اظهار کرد که سال آینده مواردی جدید از سوی این کمپانی معرفی و ارائه خواهند شد. «سال آینده طبق معمول برای ما حساس است. به نظر می‌رسد 2019 سالی است که Platinum Games قصد دارد به چند سطح جدید دست پیدا کند. با این حال اگر اکنون حرف مشخصی بزنم اظهارات من جذابیت خود را از دست می‌دهند. بنابراین در همین بگویم که در سال 2019 شاهد معرفی چند بازی جدید از سوی Platinum Games خواهید بود.»

سوالی که اکنون مطرح می‌شود بدین شرح است که این کمپانی چه برنامه‌هایی در ذهن دارد. آیا بازی‌های موبایلی هم جزئی از برنامه‌های آینده Platinum Games خواهد بود یا تمامی آن‌ها بازی‌های بزرگ کنسولی است ؟ شروع مجدد بازی Scalebound برای شرکت مایکروسافت همواره می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد. با توجه به این که بازی نام‌برده چندی پیش در فروشگاهی لیست شده بود.

همکاری مجدد با شرکت Square Enix و شخص یوکو تارو برای ساخت و توسعه نسخه بعدی بازی Nier هم دور از انتظار نخواهد بود. از طرفی دیگر با توجه به عرضه نسخه PC بازی Vanquish در سال گذشته، احتمال نسخه ریمستر شده آن برای کنسول‌های فعلی و یا حتی دنباله این شوتر سوم شخص وجود دارد.