شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اعلام جزئیات محتوای انحصار زمانی Red Dead Redemption 2 برای PS4
اعلام جزئیات محتوای انحصار زمانی Red Dead Redemption 2 برای PS4
اخبار بازی

اعلام جزئیات محتوای انحصار زمانی Red Dead Redemption 2 برای PS4

وی جی مگ: جزئیات محتوای انحصار زمانی Red Dead Redemption 2 برای PS4 مشخص شد. این محتویات به مدت 30 روز در انحصار کاربران کنسول PS4 بوده و شامل آیتم‌هایی می‌شود که در Red Dead Online نیز قابل استفاده خواهند بود.

به گزارش وی جی مگ، اولین آیتم لباس Grizzlies Outlaw Outfit بوده که از هنگام لانچ برای بخش داستانی بازی در دسترس قرار می‌گیرد. هم‌چنین در Red Dead Online نیز قابل دسترسی است. دومین محتوای انحصار زمانی Red Dead Redemption 2 اسبی از نژاد عرب Red Chestnut بوده که عملکرد بهتری نسبت به اسب‌های اولیه موجود در بازی دارد. این مورد همراه با زین اسب Alligator Skin Ranch Cutter Saddle بوده که باعث تقویت قدرت بدنی و سلامتی و هم‌چنین افزایش سرعت و دقت اسب می‌شود. آخرین مورد نیز هفت‌تیر High Roller Double-Action Revolver بوده که از Fire Rate بالاتری نسبت به هفت‌تیرهای دیگر برخوردار است.

تمامی این آیتم‌ها در Red Dead Online که در ماه نوامبر عرضه می‌شود در دسترس خواهند بود. بازی Red Dead Redemption 2 برای انتشار در تاریخ 26 اکتبر 2018 (4 آبان 97) برای دو کنسول PS4 و Xbox One برنامه‌ریزی شده است.

اعلام جزئیات محتوای انحصار زمانی Red Dead Redemption 2 برای PS4
4 (80%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات