اخبار بازی

تمجید کارگردان Uncharted 4 از Resident Evil 4

تمجید کارگردان Uncharted 4 از Resident Evil 4

وی جی مگ: تا انتشار Resident Evil 2 Remake فاصله زیادی باقی نمانده و از همین رو بسیاری با تجربه مجدد نسخه‌های مختلف این مجموعه خود را برای بازسازی نسخه دوم آماده می‌کنند. یکی از این افراد هم بروس استریلی بوده که Resident Evil 4 را برای تجربه انتخاب کرده است. بازی که سال‌ها پس از انتشار، هم‌چنان تحسین و تمجید کارگردان Uncharted 4 را بر می‌انگیزد.

به گزارش وی جی مگ، خالق The Last of Us به تازگی تصویری از کنسول GameCube خود و بازی Resident Evil 4 منتشر کرد و اظهار کرد «این اثر بهترین مبارزه ابتدایی را در میان تمام بازی‌های ویدئویی دارد. نمی‌توانم باور کنم که این مبارزه هم‌چنان بدین اندازه نفس‌گیر است.» استریلی افزود «طراحی صدا و صوت رعب‌آور بوده و مدیریت منابع هم یک چالش دیگر برای شما محسوب می‌شود. آیا واقعا در سال 2005 درها به عنوان یک مانع استفاده شدند و به‌علاوه فردی با یک اره برقی به دنبال شما می‌افتاد؟ آن هم در مبارزه اول؟ این بخش هم‌چنان بسیار حماسی است.»

تمجید کارگردان Uncharted 4 در ادامه به خالق بازی Resident Evil 4 یعنی شینجی میکامی اختصاص پیدا کرد. بروس استریلی با انتشار عکسی از خود و نیل دراکمن در کنار میکامی، او را خدای گیم‌پلی نامید و نوشت «روزی که من به همراه نیل، خدای گیم‌پلی را ملاقت کردیم.»

عنوان Resident Evil 4 در ابتدا در سال 2005 توسط شرکت کپکام برای GameCube و PlayStation 2 عرضه شد. پس از آن نسخه‌های متعددی از این بازی محبوب برای پلتفرم‌های مختلف از جمله PC و کنسول‌‎های نسل هفتم و هشتم منتشر شدند.

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید