اخبار بازی

تمجید کارگردان Uncharted 4 از Resident Evil 4

تمجید کارگردان Uncharted 4 از Resident Evil 4

وی جی مگ: تا انتشار Resident Evil 2 Remake فاصله زیادی باقی نمانده و از همین رو بسیاری با تجربه مجدد نسخه‌های مختلف این مجموعه خود را برای بازسازی نسخه دوم آماده می‌کنند. یکی از این افراد هم بروس استریلی بوده که Resident Evil 4 را برای تجربه انتخاب کرده است. بازی که سال‌ها پس از انتشار، هم‌چنان تحسین و تمجید کارگردان را بر می‌انگیزد.

به گزارش وی جی مگ، خالق The Last of Us به تازگی تصویری از کنسول GameCube خود و بازی منتشر کرد و اظهار کرد «این اثر بهترین مبارزه ابتدایی را در میان تمام بازی‌های ویدئویی دارد. نمی‌توانم باور کنم که این مبارزه هم‌چنان بدین اندازه نفس‌گیر است.» استریلی افزود «طراحی صدا و صوت رعب‌آور بوده و مدیریت منابع هم یک چالش دیگر برای شما محسوب می‌شود. آیا واقعا در سال 2005 درها به عنوان یک مانع استفاده شدند و به‌علاوه فردی با یک اره برقی به دنبال شما می‌افتاد؟ آن هم در مبارزه اول؟ این بخش هم‌چنان بسیار حماسی است.»

تمجید کارگردان در ادامه به خالق بازی  یعنی شینجی میکامی اختصاص پیدا کرد. بروس استریلی با انتشار عکسی از خود و نیل دراکمن در کنار میکامی، او را خدای گیم‌پلی نامید و نوشت «روزی که من به همراه نیل، خدای گیم‌پلی را ملاقت کردیم.»

عنوان  در ابتدا در سال 2005 توسط شرکت کپکام برای GameCube و PlayStation 2 عرضه شد. پس از آن نسخه‌های متعددی از این بازی محبوب برای پلتفرم‌های مختلف از جمله PC و کنسول‌‎های نسل هفتم و هشتم منتشر شدند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
FarhadSurd

چه فایده شینجی نتونست دیگه موفقیت قبلیشو تکرار کنه هرچند که خدمت خودش رو به صنعت گیم کرده

پویا

شینجی دیگه بعد از این عنوان Resident Evil نساخته دوست عزیز

FarhadSurd

عجب من مستقیم به اویل ویتین1 اشاره کردم هرچندکه گیم خوبی بود اما بازی به شدت مشکل داشت وچون قبلش ونکوییش رو ساخته بود و بازی خوش ساختی بود انتظارمیرفت اویل ویتین یک گیمی درحد اویل4 بشه