اخبار بازی

تمجید کارگردان Uncharted 4 از Resident Evil 4

تمجید کارگردان Uncharted 4 از Resident Evil 4

وی جی مگ: تا انتشار Resident Evil 2 فاصله زیادی باقی نمانده و از همین رو بسیاری با تجربه مجدد نسخه‌های مختلف این مجموعه خود را برای بازسازی نسخه دوم آماده می‌کنند. یکی از این افراد هم بروس استریلی بوده که Resident Evil 4 را برای تجربه انتخاب کرده است. بازی که سال‌ها پس از انتشار، هم‌چنان تحسین و تمجید کارگردان Uncharted 4 را بر می‌انگیزد.

به گزارش وی جی مگ، خالق The Last of Us به تازگی تصویری از کنسول GameCube خود و بازی Resident Evil 4 منتشر کرد و اظهار کرد «این اثر بهترین مبارزه ابتدایی را در میان تمام بازی‌های ویدئویی دارد. نمی‌توانم باور کنم که این مبارزه هم‌چنان بدین اندازه نفس‌گیر است.» استریلی افزود «طراحی صدا و صوت رعب‌آور بوده و مدیریت منابع هم یک چالش دیگر برای شما محسوب می‌شود. آیا واقعا در سال 2005 درها به عنوان یک مانع استفاده شدند و به‌علاوه فردی با یک اره برقی به دنبال شما می‌افتاد؟ آن هم در مبارزه اول؟ این بخش هم‌چنان بسیار حماسی است.»

تمجید کارگردان Uncharted 4 در ادامه به خالق بازی Resident Evil 4 یعنی شینجی میکامی اختصاص پیدا کرد. بروس استریلی با انتشار عکسی از خود و نیل دراکمن در کنار میکامی، او را خدای ‌پلی نامید و نوشت «روزی که من به همراه نیل، خدای ‌پلی را ملاقت کردیم.»

عنوان Resident Evil 4 در ابتدا در سال 2005 توسط شرکت کپکام برای GameCube و PlaySton 2 عرضه شد. پس از آن نسخه‌های متعددی از این بازی محبوب برای پلتفرم‌های مختلف از جمله PC و کنسول‌‎های نسل هفتم و هشتم منتشر شدند.

0 0 رای ها
Article Rng
فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
FarhadSurd
عضو
۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۹:۱۲

چه فایده شینجی نتونست دیگه موفقیت قبلیشو تکرار کنه هرچند که خدمت خودش رو به صنعت گیم کرده

پویا
پویا
میهمان
پاسخ به  FarhadSurd
۵ بهمن ۱۳۹۷ ۲۳:۱۱

شینجی دیگه بعد از این عنوان Resident Evil نساخته دوست عزیز

FarhadSurd
عضو
پاسخ به  پویا
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵

عجب من مستقیم به اویل ویتین۱ اشاره کردم هرچندکه گیم خوبی بود اما بازی به شدت مشکل داشت وچون قبلش ونکوییش رو ساخته بود و بازی خوش ساختی بود انتظارمیرفت اویل ویتین یک گیمی درحد اویل۴ بشه