اخبار بازی

علاقه Ubisoft به ژانر بتل رویال

علاقه Ubisoft به ژانر بتل رویال

وی جی مگ: کمپانی Ubisoft تاکنون هیچ بازی بتل رویالی در بازار عرضه نکرده اما گفته‌های مدیرعامل این شرکت در حین ارائه گزارش مالی جدید آن‌ها از علاقه به ژانر بتل رویال خبر می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، روز به روز بر تعداد کمپانی‌های که سوار بر قطار ژانر بتل رویال می‌شوند اضافه می‌شود. پس از موفقیت کسب شده توسط PUBG، و Call of Duty: Black Ops 4 نوبت به Apex Legends محصول جدید EA و استودیو Respawn رسید. حتی Rockstar Games دو حالت بتل رویال به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 اضافه کرد. با این حال چندی پیش بود که یکی از اعضای تیم سازنده بازی اظهار کرد اضافه کردن بتل رویال به این اثر چند نفره بسیار بی‌معنی خواهد بود.

این تمامی ماجرا نبوده و کمپانی بازی‌های دیگری دارد که در آینده می‌تواند به آن‌ها بخش بتل رویال اضافه کند. آقای Yves Guillemot مدیرعامل کمپانی مورد بحث در نشست مالی اخیر از علاقه  به ژانر بتل رویال خبر داد. با این حال اعلام کرد در حال حاضر هیچ گونه خبری برای اعلام و رونمایی وجود ندارد. با این حال انتظار می‌رود در نمایشگاه E3 آینده شاهد معرفی بازی جدیدی با تمرکز روی بخش بتل رویال باشیم.