Top Ten

تاپ 10 قسمت 24 | بدترین بازی‌های انحصاری‌ نسل هشتم


مدت زیادی از انتشار Crackdown 3 به عنوان جدیدترین بازی انحصاری Xbox One نمی‌گذرد و این عنوان هم نتوانست انتظارات کیفی موجود از ساخته‌های را برآورده کند. بازی که به راحتی آن را می‌توان در میان بدترین بازی‌های انحصاری قرار داد که تاکنون سازندگان Xbox روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند.(بدترین بازی‌های انحصاری‌ )

با توجه به همین موضوع در این قسمت از تاپ 10 به سراغ بدترین بازی‌های انحصاری کنسول‌های خانگی رفته‌ایم. برای این کار تمامی بازی‌های انحصاری PS4، Xbox One و Nintendo را مورد قرار داده و با فهرستی روبرو هستیم که بسیاری از موارد حاضر در آن پیش از عرضه در میان بازی‌های مورد انتظار طبقه‌بندی شده بودند.

نکته جالب توجه این است که هرچند تعداد زیادی بازی انحصاری ضعیف را در کنسول‌های خانگی منتشر کرد اما در سوی مقابل سونی نیز کم‌کار نبوده و سهم قابل توجهی را از این موضوع به خود اختصاص داده. البته باید به این مسئله توجه داشت که در مقابل سونی از دید عرضه بازی‌های انحصاری با کیفیت نیز عملکرد بسیار بهتری را نسبت به رقیب آمریکایی خود ثبت کرده.

در انتها سعی کرده‌ایم نگاهی نیز به آثار انحصاری منتشر شده برای Nintendo Switch داشته‌ باشیم. هرچند در حال حاضر تعداد زیادی بازی برای کنسول نینتندو منتشر شده اما اکثر آنها به صورت انحصاری نیست. این در حالی است که نینتندو خود به خوبی این موضوع را پوشش داده و تاکنون تعداد قابل توجهی بازی انحصاری را برای پلتفرم خود آماده کرده. عناوینی که البته از دید کیفیت در سطح بالایی قرار گرفته و تنها چند مورد خاص در میان آنها نتوانستند انتظارات موجود را برآورده کنند.

نهایتا باید به این نکته توجه داشته باشید که رتبه‌بندی صورت گرفته در این تاپ 10 ارتباط مستقیمی با متوسط امتیاز بازی‌های انحصاری نداشته و تنها براساس سلیقه و دید وی جی مگ انتخاب شده‌اند. همراه وی جی مگ باشید با بدترین بازی‌های انحصاری‌ .


دانلود

یوتیوب

0 0 رای ها
Article Rating
محمد طالبیان

محمد طالبیان

6 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
یوسف
یوسف
میهمان
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۰۴

دلم برای منتقدا میسوزه بیچاره ها مجبورن چه بازی های افتضاجی رو نقد کنن بعد اوردر ۱۸۸۶ بازی قشنگی بود فقط کات سین خیلی داشت

سام
سام
میهمان
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸

knack بهش‌ نمیخوره اینقدر بد باشه اونم دو تاش

میثم قربانی
پاسخ به  سام
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲

یکش خیلی بد بود. باز دوش کمی بهتر شده بود ولی به عنوان یه بازی انحصاری اصلا قابل قبول نبود متاسفانه

Mr.Mohamad
عضو
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۴۶

مگه این قسمت ۲۴ تاپ تن نیست؟
چرا نوشتید ۲۳ !!؟

gamer555
عضو
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۵۳

خوبه سونی اینا بازیای ضعیفش بوده و در عوض چند برابرش انحصاری شاخ و قدرتمند داشته god of war spiderman uncharted 4 lost legasy last of us shodow of clossos last guardian horizon و…..ده ها بازی دیگه
ولی مایکروسافت اینا بازیای مورد انتظارشون بود تو این نسل مایکروسافت فقط forza ش خوب بوده و جیرزشم بدکی نبود

gamer555
عضو
پاسخ به  gamer555
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۵۴

ببخشید گیرز