Top Ten

تاپ 10 قسمت 16 – ناامید کننده ترین بازی های نسل هشتم


در نسل حاضر دیدن های خانگی که به سالهای آخرش نزدیک می شود بازیهای ضعیف زیادی دیده شدند. برخی از این بازیها به طور قطع قبل از عرضه امید زیادی به آنها می رفت ولی بعد از عرضه چنان نا امید کننده ظاهر شدند که تمامی تفکرات قبل از عرضه را کاملا به هم زد. در این تاپ تن قصد داریم به 10 مورد از این بپردازیم که نا امید شدن از آنها اصلا چیز عجیبی به نطر نمیرسد. همراه وی جی مگ باشید با Top Ten ناامید کننده ترین .(disappointed s)

هر چه به آخر نسل حاضر نزدیک می شویم تعداد ی عرضه شده برای این ها به رقم بالاتری می شد. برخی از این قبل از عرضه به خاطر سابقه خود بازی و یا تبلیغات و یا به واسطه سابقه سازندگان و یا ناشران آنها بیشتر از بقیه به اصطلاح بولد می شوند. ولی بعد از عرضه بسیار ضعیف تر از حد ظاهر می شوند و این مساله به طور کلی گیمر ها را نا امید میکند. ان امید شدن از یک بازی آنچنان است که می تواند تمام ذهنیات گیمرها را نسبت به یک فرانچایز از بین ببرد.

با این تاپ تن همراه ما باشید تا نا امید کننده ترین بازیهای را با همدیگر مرور کنیم.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

10 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حسین

صفحه توییتر وی جی مگ چی رو لایک میکنه ???
http://uupload.ir/files/474d_screenshot_20181207-194235.png

حسین

چاکریم

حسین

پلیرتون خیلی اشغاله لطفاً عوضش کنید، قبلا خوب بود

یوسف

والبته مافیا ۳ و بتل فیلد ۲ تو بخش افلاین و دارک سایدرز ۳

یوسف

سلام توی این لیست جای اساسین اودیسه به شدت خالی بود

Xtra

آوردن اسم هیلو5 با وجود اینکه هیچ کدوم از این بازی ها: AC:unity-Ryse-Batman Arkham knight PC version-CoD: Ghosts-Homefront:revolution-MAFIA 3 تو لیست نبودند،نه تنها بی انصافی بود که شبهه انگیز هم بود!

Mortezaa

بعد گفتن star wars و no man’s sky داشتم فک میکردم کدوم بازی اوله که … منو بردین به خاطرات تلخ. چقدر امید بسته بودیم به mass effect.
فقط امیدوارم انتم تا میتونه فروش کنه که بازم مس افکت رو ببینم

Daniyal Bleszinski

آیتم خیلی خوب بود، دمتون گرم :yes: :yes: :yes:

فقط من 2 تا سوال از استاد طالبیان داشتم:

1. من هیچ‌وقت دلیل نا‌امیدی ملت از Watch Dogs رو نفمیدم ?:-) والا ما هم تریلرهای بازی رو دیده بودیم، مگه بغیر از یکم دانگرید گرافیکی چه چیز دیگه‌ای از بازی کم شده بود که انقدر ملت شاکی‌اند؟؟؟

2. تو ویدئو گفتید “Destiny نتونست انتظارات مالی اکتیویژن رو برآورده کنه”، خداوکیلی بازیی هست که تونسته باشه انتظارات مالی اکتیویژن رو برآورده کنه؟!! اصلا داریم؟!! شما بمن نشان بده!!!

mehrab saboorian

به نظر من میرروز ایج واقعا لایق وارد شدن به این لیست نبود و خب درسته گیم پلی زیاد تفاوت نداشت ولی بخش داستانی و افکت های مختلف و غیره میتونست از این چیز چشم پوشی کنه