Top Ten

تاپ 10 قسمت 16 – ناامید کننده ترین بازی های نسل هشتم

[namasha id=”xM989vFO” responsive=”true”]

در نسل حاضر دیدن کنسولهای خانگی که به سالهای آخرش نزدیک می شود بازیهای ضعیف زیادی دیده شدند. برخی از این بازیها به طور قطع قبل از عرضه امید زیادی به آنها می رفت ولی بعد از عرضه چنان نا امید کننده ظاهر شدند که تمامی تفکرات قبل از عرضه را کاملا به هم زد. در این تاپ تن قصد داریم به 10 مورد از این بازی ها بپردازیم که نا امید شدن از آنها اصلا چیز عجیبی به نطر نمیرسد. همراه وی جی مگ باشید با Top Ten ناامید کننده ترین بازی ها.(disappointed games)

هر چه به آخر نسل حاضر نزدیک می شویم تعداد بازی های عرضه شده برای این کنسولها به رقم بالاتری می شد. برخی از این بازی ها قبل از عرضه به خاطر سابقه خود بازی و یا تبلیغات و یا به واسطه سابقه سازندگان و یا ناشران آنها بیشتر از بقیه بازی ها به اصطلاح بولد می شوند. ولی بعد از عرضه بسیار ضعیف تر از حد ظاهر می شوند و این مساله به طور کلی گیمر ها را نا امید میکند. ان امید شدن از یک بازی آنچنان است که می تواند تمام ذهنیات گیمرها را نسبت به یک فرانچایز از بین ببرد.

با این تاپ تن همراه ما باشید تا نا امید کننده ترین بازیهای نسل هشتم را با همدیگر مرور کنیم.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

10 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

سیزده − ده =

 • آوردن اسم هیلو5 با وجود اینکه هیچ کدوم از این بازی ها: AC:unity-Ryse-Batman Arkham knight PC version-CoD: Ghosts-Homefront:revolution-MAFIA 3 تو لیست نبودند،نه تنها بی انصافی بود که شبهه انگیز هم بود!

 • بعد گفتن star wars و no man’s sky داشتم فک میکردم کدوم بازی اوله که … منو بردین به خاطرات تلخ. چقدر امید بسته بودیم به mass effect.
  فقط امیدوارم انتم تا میتونه فروش کنه که بازم مس افکت رو ببینم

 • آیتم خیلی خوب بود، دمتون گرم :yes: :yes: :yes:

  فقط من 2 تا سوال از استاد طالبیان داشتم:

  1. من هیچ‌وقت دلیل نا‌امیدی ملت از Watch Dogs رو نفمیدم ?:-) والا ما هم تریلرهای بازی رو دیده بودیم، مگه بغیر از یکم دانگرید گرافیکی چه چیز دیگه‌ای از بازی کم شده بود که انقدر ملت شاکی‌اند؟؟؟

  2. تو ویدئو گفتید “Destiny نتونست انتظارات مالی اکتیویژن رو برآورده کنه”، خداوکیلی بازیی هست که تونسته باشه انتظارات مالی اکتیویژن رو برآورده کنه؟!! اصلا داریم؟!! شما بمن نشان بده!!!

 • به نظر من میرروز ایج واقعا لایق وارد شدن به این لیست نبود و خب درسته گیم پلی زیاد تفاوت نداشت ولی بخش داستانی و افکت های مختلف و غیره میتونست از این چیز چشم پوشی کنه