Top Ten

تاپ 10 قسمت 21 – مورد انتظارترین بازی‌های سال 2019


هفته گذشته به مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در سال 2018 میلادی پرداختیم و این هفته در تاپ 10 سعی کرده‌ایم مورد انتظارترین بازی‌های سال 2019 را مرور کنیم. بازی‌هایی که یا تاریخ عرضه دقیقی دارند یا تایید شده که در سال 2019 برای پلتفرم‌های مختلف منتشر می‌شوند. همراه وی جی مگ باشید Most anticipated games of 2019.

با توجه به اینکه هنوز تاریخ عرضه دقیق تعدادی از مهم‌ترین بازی‌های در حال ساخت این روزها یعنی The Last of Us Part 2، Death Stranding و یا Ghost of Tsushima مشخص نشده، این عناوین را در قسمت 21 تاپ 10 قرار نداده‌ایم. با این حال فراموش نکنید که بازی‌های مهم دیگری نیز در جریان سال 2019 منتشر می‌شوند اما ممکن است آنها در رتبه پایین‌تری نسبت به آثاری قرار گیرند که در این آیتم رتبه‌بندی شده‌اند.

در سال‌های پایانی این نسل از کنسول‌های خانگی حضور داریم و سازنده‌ها و ناشرهای بزرگ صنعت بازی با ترافیک قابل توجهی مشغول عرضه بازی‌های مختلف خود هستند. در همین سه ماه ابتدایی سال 2019 شاید بیش از 10 بازی بزرگ منتشر شود و این در حالی است که ادامه سال‌ و دیگر ماه‌ها نیز تقریبا به همین شکل دنبال می‌شود.

باید به این نکته نیز توجه کرد که احتمالا تعداد زیادی بازی نیز فعلا مراحل ساخت خود را دنبال می‌کنند و قرار است که در سال 2019 میلادی منتشر شوند اما هنوز به شکلی رسمی رونمایی نشده‌اند. از جمله این آثار می‌توان به نسخه جدید Call of Duty اشاره کرد که مطمئنا در انتهای سال جاری میلادی منتشر می‌شود اما فعلا تنها شایعاتی جزئی پیرامون آن وجود دارد. شایعاتی که می‌گویند این نسخه از Call of Duty نیز از بخش داستانی جدید استفاده نمی‌کند.

این نکته را نیز در بگیرید که آثاری همچون Star Wars: Jedi Fallen Order قرار است که در سال 2019 عرضه شوند اما تاکنون نمایش درستی نداشته و قضاوت درباره کیفیت و وضعیت کلی آنها فعلا امکان‌پذیر نیست. بازی که هرچند نام مهمی دارد و سازنده مطرحی همچون Respawn Entertainment روی آن کار می‌کند و احتمالا در بازه‌ انتهایی سال شاهد انتشار آن خواهیم بود.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • همه اشتباه DMC رو دیدن ،ولی هیچکس نمیگه چرا اینجا خبری از Last of Us 2 یا Death Stranding یا Cyberpunk 2077 یا حتی با تخفیف Wolfenstein نیست؟بعد Streets of Rage که طرفدارهای سرسخت سری از خیلی از چیزایی که تو تریلرهاش دیدن شاکی هستن،هست…اگه بحث مشخص نبودن تاریخه همونطور که گفته شده تو متن، تاریخ Gears 5 هم مشخص نیست… بعد Days Gone که خیلیا حس خوبی بهش نداشتن حتی با گرافیک های خیره کننده(که امتیاز های خوبی هم نگرفته الان) هست… به نظرم لیست از خیلی جهات درست نیست و مورد انتظارهای خود سایت رو گذاشتن نه مورد انتظارهای اکثریت مردم…

    • سلام . بله متوجه شدیم . اشتباه من در زمان تدوین بوده که متوجه نشدم. ممنون از دقت شما

  • حدود دقیقه ی ۸ اشتباها به جای تصاویر Devil may cry 5 تریلر DMC5 رو گذاشتین. :laugh: